''Keşke bu dizide oynasaydı'' dedikleriniz?

oyuncular

Bu euron ile victarion daha belli değil mi

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Değil. Biz hayal ediyoruz sadece :smiley:

ehehe… bakın müstakbel Aeron Greyjoy’um Jon Campling facebook sayfasından ne paylaşmış… :smiley: :smiley: :smiley:

çok iyiymiş ha… umarım o oynar, çok yakışır Aeron rolüne.
ama ikinci sezon bir adam zaten oynamıştı Aeron’u. onu koymasınlar yine yeaa :confused:

yalnız o 2. sezondaki Theon’u vaftiz eden adam Aeron değil isimsiz bi rahip olarak geçiyo… yani Aeron değil! ki Aeron olsa bile şu dizide niceleri re-cast yapıldı… o mu yapılmayacak?

:o o adam aeron’du ya :s öyle hatırlıyorum. yabancı asoiaf viki’sinde de gözüktü diyor aeron greyjoy için ikinci kitapta.
evet, re-cast moda oldu bu dizide, tekrar yapmamaları için hiçbir sebep yok. zaten göz önünde olan, hatırı sayılır bir karakter.

Hepimiz hayal dünyasındayız zaten

Hodor’u Harry Potter’daki Hagrid oynayabilirdi.
Ned’i Harry Potter’daki Sirius Black oynayabilirdi.

Dany rolünü en başta Tamzin Merchant oynayacaktı Emilia karakterine uyuyo ama Tamzin i de görmek isterdim Dany olmasa bile başka Bi karakterde.

monica belluci yaşlanmış olsada kraliçe rollerinde görmekten çok zevk aldığım bir oyuncu. Hala da çok güzel onu görmek isterdim açıkçası

Gerard Butler olsa fena olmazdı hani.

O değil de resimlerin yarısı olmadı çeyreği Borgias’tan :tongue:

duyduğuma göre Doran Martell için Latin kökenli bir oyuncu arıyolarmış… bu noktada Jimmy Smits diyorum o zaman:

Martell hanesinin tümünü Latinlere oynatacaklar galiba.Pedro Pascal adı açıklandığında acaba dedirtmişti ancak mükemmel bir oyunculuk çıkardı.Latin aktörler çok yetenekli ve karizmatik ancak aktrisleri için aynısını söylemek zor.

Gregor Clegane rolünü Manu Bennet’in (Crixus, Deathstroke) oynamasını isterdim.

amy adams catleyn stark rolü için gayet iyiydi

Konuyu hortlatmak olacak ama…
Fahriye Evcen - Lyanna Stark.
Ne? İtalyan aktris oluyor, Türk neden olmasın? :smiley: Bence Fahriye harbiden Lyanna rolünde efsane olurdu.

Travis fimmel. Çok değil vikingste ki oyunculuğunun yarısını sergilesin diziyi tek başına sırtlar

@"creas"
O adama bayılıyorum. Vikings’in onsuz tadı tuzu kalmadı.
Game of Thrones’da hangi rolde görmek isterdiniz?

@Starkgaryen Şuanki jaime lannister iyi ama bir değişiklik olsa jaime rolünde olmasını isterdim yada rheagar targaryen rolünde