Khaldrogo yu canlandiran oyuncu

Antalyadaymis ve ben olympos ta ablama abla bak khal drogo geciyor diye dalga gectim simdi gercekten utaniyorum

Bilgisi olan varsa yazsin

Alanyaya gelirse fotoğraf cektirip koyarım :slight_smile: :stuck_out_tongue: Bu arada adı jason momoa.

Ben bu konuyu ogrenmek icin üye oldum forum a.Yani ben cok sasirdim izbandut gibi adam sakalli falan

Sen onu gördün ve ondan mı üye oldun :).Onu gördüğüne eminmisin yoksa dalgamı geçiyorsun :D.

Ya simdi dalga gecmiyorum ama adam cok benziyordu sakalli kaslari bile .Khal drogo musunuz diyesi geldi ingilizce adamin yanina ama gercekteki adini bilmiyordum:(

Türkiye’ye gelse illaki haber olurdu herhalde. uzaktan da olsa fotoğrafını çekseydin keşke :slight_smile: ya da çaktırmadan yanına gidip çekseydin :slight_smile:

Adam Game of thrones i geçtim Conan da oynamış, doğal olarak haber olurdu.

Keske ama dogru ya belkide ben benzettim .Bu unlulere cok benziyen insanlar olur öyle biriydi ya

Forum a katilan yeni biri olarak hem noob hemde aptal durumuna dustum

Bence benzetmişsindir. gerçekten Jason olsaydı ordaki eminim fark eden çok kişi olurdu ve haber olurdu duyulurdu bi şekilde.

Alakası yok aklında soru kalmasın sor istediğin zaman, hoşgeldin :slight_smile:

Yok canım neden aptal durumuna düşesin böyle düşünme :slight_smile: sormak istediğini soracaksın elbette. belki de biz yanılıyoruzdur.

Ben zaten arkadaki iki kisinin konusmasi uzerine bakmistim adama :smiley: Ah bu sever olmadi ama bana zaten ünlu olarak en fazla ismail yk düsüyor adamla ayni ucakta arka arka ya gittim

Benziyordur,
Antalya’da AVM’de çalışan bir abi vardı görür görmez oha Jeff Hardy! dedim,saç boyu bile aynıydı.
Jason Momoa gelse flash haber olur herkesin haberi olurdu sanırım. .o