Kimle Kimin Sevgili Olmasını İstersiniz?

Stannis Baratheon ve Catelyn Tully

Naber genç romantikler :stuck_out_tongue:

Theon ile Gri solucan :rofl:

Val ile Jon Snow :slight_smile:

Bu başlık ile beraber forumun shiperlarla dolu olduğunu öğrenmiş olduk.

Aegon Targaryen ve Euron Greyjoy

Jon ve Arya :stuck_out_tongue:

(Aegon ve Euron? Yapmaaa :smiley: )

Eudoreah ile wex fovori ikilim olurdu

Catelyn ve Jaime olabilir.

Ben de bu iksinin gençken sevgili olmasını isterdim. Catelyn ve Jaime bir birlerini Eddard ve Cerseiden daha çok mutlu ederdi. Eddardla da Cersei evlenirdi.

Aslında biraz trollüğüne yazmıştım geçen arkadaşla yaptığımız bir muhabbet üzerine. Kendisine Brienne en son Jaime’yi Catelyn’e götürdü dediğim zaman Jaime Catelyn’i götürüyor anlamıştı nasıl lan yaptı yarım saat dlsls. Ama iuan öyle bir şey garip olurdu gerçekten.

Catelynde öyle bir duygu yok ama Jaime gençliğinde bi zamanlar Catelynden çok hoşlanmış.

–Aslında Lysa güzel bir kızdı biraz utangaçtı sadece ama ablası daha çok ilgimi çekmişti.

Bana çok hoşlanmıştan daha çok uzaktan kesip güzel kız lan muhabbeti yapma olayı gibi geldi.

başta sadece trolldü ama şimdi düşündüm de zombi olmasa iyi olabilirdi aslında. Belki tekrar insan yapacak bir büyü falan çıkar meydana :confused:

Aklımda çok hoşlanmış diye kalmış ama sen yazdığında yanlış hatırladığımı fark ettim. Güzelliğinden etkilenmiş sadece. Ben geçmişte ola bilirdi isterdim diye söyledim ama bundan sonra Jaime ya Briennenindir ya kara toprağın.