Kimle Kimin Sevgili Olmasını İstersiniz?

Ben Robb ve Jon’u ciddi shipliyom bu arada… Ama AU, kardeş olmasınlar. Theon yerine Jon olsun mesela, onu yetiştirsin Ned.

öğk iğrenç…ne yaptın sen ya erkek erkeğe…kusucam şimdi cık cık cık…

Bir insanı sevmek için hormonlarına ya da cinsel organına mı ihtiyaç var ki kadın-erkek bu kadar ayrılsın? Ha senin “sevgi” anlayışın buysa tamam.

Jaime ile Brienne ikisi de iyi şövalyeler,biri onurlu diğer onurunu kazanmaya çalışıyor

Haftaya Dorne’a Arianne Martell’i bana istemeye gidiyoruz.

Arianne’den sana fayda gelmez Maxcaiser,hırsından geberip gidecek bir tip o.

Ben dizginlerim onun hırsını. :slight_smile:

Sevgi konusunda haklısın…ama sevgili başka bir kavram.orada işler değişiyor.bir önceki postu şaka mksadıyla yazmıştım.ben insanın cinsel tercihinde özgür olmasımdan yanayım.ama yinede bu homoseksüel işleri bizim örfümüze ananemize babaannemize ters :smiley:

Ters olabilir, ama ben babannemle bir değilim ve eğer onların düşüncelerini devam ettirmek için yaşarsam yüz yıl önceki zihniyetten de bir farkımız olamaz. Kıps. :wink:
Neyse bu konuda çok konuşabilirim o yüzden bitsin eheh.

Yahu bu en son dediğimde şakaydı…hatta espri yaptım sonuna gülücük bile koydum…ben niye kendimi ifade edemiyorum…yoksa ben imagine ı kendime marş edinmiş biriyim…

Bu şeyleri çok ciddiye aldığımdan ya, boşver ahaha.

Jon ve Saten dsgşldsmtm :smiley:

Veeeee
Loras & Gendry
Veeee
Sansa & Willas
Veeeee
Barristan & Olenna xd

jamie ile brienne demiştim, vazgeçtim. herkes aseksüel olsun. tüm dertler bitsin. insanlığın soyu tükensin

-Jojen-Sansa <3 <3 <3 <3 <3

-Willas-Cersei.
Bence çok yakışıyolar. Dinsizin hakkından imansız gelir. Willas’ta bir uyanık, çakal, anasının gözü bi hava sezdim. Evlensinler, Cersei Yüksekbahçeye gitsin, beraber sabah akşam kartal uçursunlar. Olenna Cerseiye hayatı zindan etsin vs.

-Veeee, Loras-Olliver <3
Kitapta yok belki ama çok yakıştılar bence. Favori çiftim. Olliver casus olmayaydı eyiydi ;(

tywin-olenna <3

Sansa’yı Loras, Renly ve Lancel gibi birileriyle yakıştırırdım,
Robb’u Margaery veya Daenerys,
Viserys ve Arianne uyumlu,
Jon Kar’ı Meera veya Mormont kızlarından birisi ama o eş almıyor.

Sansa&Loras-Sansa&Renly? :open_mouth: WTF?
Yazık değil mi Sansaya. Niye böyle talipler buluyosunuz ona ?

sonsuza kadar bakire mi kalsın yani D:

off bran-meera ve jon-dany arasında çok kararsız kaldım , karar veremicem ankette :smiley:

Yakıştırdım dedim ben. Evlendiklerini söyleyip gerdek gecesini hayal etmedim :stuck_out_tongue:

Hmm soru hangisinin cift olmasini istersiniz deyince… neyse D_D