Kış Rüzgarları Öncesi Son Durum

(Ben bunu bir yerde buldum, kendim yapmadım. Çok güzel ama bayıldım)

6 Likes

Ciden çok güzelmiş. Bolton rengi olan yerler umarım bir an önce kitapta da değişir😅

1 Like

Kuzeyin bir an önce Stark rengine bürünmesi gerekiyor. Jonnnnn diril aşkım :heart_eyes:

2 Likes

Tyrell toprağında ki turuncu yer neresi?

Stannis’in rengi mi o?

Stannis gibi duruyor. Martell turuncusundan daha açık bir renk ama ne alakası var orada Stannisin? Selyse’den dolayı mı?

1 Like

Florent Hanesi olabilir diyeceğim ama orası Garlan Tyrell’e verilmemiş miydi?

Garlan Tyrell’e resmi olarak verildi yani hak iddiası olarak uygulamada ele geçiremedi orayı. Yanlış hatırlamıyorsam da nedeni Demirdoğumlu baskınları.

Selyse’yle de ilgisi var. Florent Hanesi zaten Stannis destekçisiydi başından beri niye şaşırdınız.

1 Like

Arka arkaya ileti atmayalım arkadaşlar. Birden fazla kişiye cevap vermek için @ ve kullanıcı ismini yazarsanız o kişiye bildirim gider. 2 uyarıdan sonra yaptırım yapıyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler :blush:

Güzel harita olmuş, durumu açıklama açısından vs. Benim anlayamadığım bir nokta var Menzilde niye Martell toprağı var gibi görüyorum ben ya da nedeni nedir?

Yukarıda cevap verildi, Selsye yüzünden Stannis taraftarı orası, hanesi…

2 Likes

BWB ve Darkstar neydi ?

BwB, Brotherhood without Banners sanırım. Darkstar da Myrcella olayındaki hanedan işte.

2 Likes

Kuzey’de taralı yerler falan var oraları anlamadım anlatır mısınız ?

Bu kitap Euron yerleri değişecek :yum::smirk:

İkili oynadığı kesin olan yerler için sanırım. Örneğin Karstarklarin ikili oynadığını kesin olarak biliyoruz. Ya da Manderlylerin. Kuzey komplosunda diğer haneler de geçiyor ama sadece teori olduğu için onlar belirtilmemis

1 Like

Anladım , teşekkür ediyorum :blush:

Garlan florent hanedanın kalesini ele geçirmedi daha

En son orduyla almaya gidiyordu ama Euron Menzil’e saldirdi

Florentler Aegon tarafına geçecektir.Mathis Rowan başta olmak üzere pek çok Menzil lorduda taraf değiştirilebilir.Kış Tyrelllar denen yağcılar için geliyor.

2 Likes

Ben unvan olarak verildi uygulamada alınmadı dedim. Kraliyet kalenin sahibini Garlan olarak görüyor. Ancak kale daha zapt edilmedi.