Kişilik Testine Koşun

Ömer’in gazıyla yaptım bunu; “Önder” kişiliği (ENFJ-A / ENFJ-T) | 16Personalities hoş bir testmiş… Azıcık gırgır yapalım. 10-12 dk ayırıyorsunuz sadece, sorular Türkçe. Sonuç çıkınca, kişilik türünüzün altında açıklaması da var.

Benimki bu. Gönderin sizinkileri de… :v:t2:

Jon Snow’um ben. :heart_eyes: (Şimdi baktım da tanıdığınız önderler arasında GoT’tan Dany de eklenmiş. :rofl: )

4 Beğeni

Benimki “Kampanyacı” kişiliği (ENFP-A / ENFP-T) | 16Personalities,

Kampanyacı nedir ki? Propaganda mı yapıyorsunuz? :smiley:

1 Beğeni

“Kampanyacı” kişiliği (ENFP-A / ENFP-T) | 16Personalities , İncelemedim, üşendim :sweat_smile:

1 Beğeni

ben “kajmer” çıktım yani eğlendirici.ekran goruntusu almaya gerek duymadım cunku sorular ve sonuc cok sacmaydi.bunun seninle alakasi yok canim @YeniAy_Ottoman verdim likenı :kissing_heart:

Bende de kampanyacı çıktı .Robert Downey abimle bi film patlar artık.

1 Beğeni

Keşke sallasaydım :smiley:

Mimar çıktım Tywin ve Peatry ile aynı sınıfta olmak güzel.

Ben de kampanyacı çıktım.

1 Beğeni

Arabulucu çıktım. Gerçekten beni yansıtıyor. J.R.R Tolkien ile aynı kişiliğe sahip olmak çok güzel. Bu arabulucu kişilikler için olan sözü de çok güzelmiş: Altın olan her şey parlamaz; her gezgin yitirmemiştir yolunu; eskiden güçlü olan solmaz; derin köklere buz salınmaz. J.R.R TOLKİEN

Arabulucu kişilikler gerçek idealistlerdir, her zaman ve hatta en kötü kişiler ve olaylarda bile bir iyilik nüvesi ararlar, meseleleri daha iyi hale getirmenin yollarını bulmaya çalışırlar. Sakin, çekingen ve hatta utangaç algılanabilseler de, Arabulucuların içsel bir alevi ve gerçekten de parlayabilecek bir tutkusu vardır. Nüfusun sadece %4’ünü oluşturan Arabulucu kişilik tipleri için yanlış anlaşılma riski ne yazık ki yüksektir; ama beraber zaman geçirmek için aynı kafada insanlar buldukları zaman hissedecekleri uyum, bir keyif ve ilham kaynağı olur.

Arabuluculara mantıkları, heyecanları veya pratiklikleri yerine prensipleri kılavuzluk eder. Nasıl ileri gidecekleri konusunda karar verirken, onuru, güzelliği, ahlakı ve erdemi ararlar; Arabulucular ödüller ve cezalar değil, niyetlerinin saflığı tarafından yönlendirilirler. Arabulucu kişilik tipini paylaşan insanlar bu özelliklerinden haliyle gurur duyarlar, ancak bu duyguların arkasındaki amacı herkes anlamaz ve yalnız bırakılmalarına neden olabilir.

Bu özellikler en iyi şartlarda Arabulucu kişilik tipine sahip insanların başkalarıyla derin iletişim kurmasını, benzetmeler ve kıssalar hakkında kolay konuşmasını, fikirlerini paylaşmak için sembolleri anlamasını ve yenilerini yaratmasını sağlar. Bu sezgisel iletişim tarzının gücü kendisini yaratıcı işlere kolayca bahşeder ve birçok ünlü Arabulucunun şair, yazar ve oyuncu olması sürpriz değildir. Kendilerini ve dünyadaki yerlerini anlamak Arabulucu kişilikler için önemlidir ve bu fikirleri, kendilerini işlerinin içine yansıtarak keşfederler.

Daha sosyal kişilik tiplerinin aksine, Arabulucular dikkatlerini sadece birkaç kişiye, uğruna savaşılacak tek bir dava üzerine yoğunlaştırır; bu dikkat çok yayılırsa enerjileri tükenir ve hatta dünyadaki başa çıkamayacakları bütün kötülükler onları hüzünlü ve bunalmış bir hale getirir. Bu, Arabulucuların şen görünümlerine bağımlı hale gelen arkadaşları için üzücü bir manzaradır.

Eğer dikkatli olmazlarsa, Arabulucular iyilik için çıktıkları görevde kendilerini kaybedebilirler ve yaşamın talep ettiği günlük bakımı ihmal edebilirler. Arabulucular çoğunlukla derin düşüncelerde gezinirler, varsayımsal ve felsefi konuları düşünüp taşınmaktan diğer tüm kişilik tiplerinden daha çok zevk alırlar. Kendileriyle temasa geçilmeyen Arabulucu kişilikler iletişimlerini kesmeye başlayabilirler, “münzevi moduna” geri çekilirler ve onları gerçek hayata geri getirmek arkadaşları ve partnerlerinin enerjisini oldukça tüketebilir.

Neyse ki, bahardaki çiçekler gibi, Arabulucunun şefkati, yaratıcılığı, fedakarlığı ve idealizmi her zaman geri gelir, onu ve sevdiklerini mantık ve fayda ile olmasa da, gittikleri her yerde merhameti, kibarlığı ve güzelliği teşvik eden bir dünya görüşü ile ödüllendirir.

Kim okuyacak bunca şeyi xD

4 Beğeni

ESTP-A diye bişey çıktı, Kişilik tipiniz:
Girişimci

Jaime Lannister var seriden. ünllerden Jack Nicholson, Eddie Murphy, Bruce Wills var, Antman diye bi karaktere de benzetmiş.

Mantıkçı çıktı
Bizim seriden Üstat Aemon ve Varys var

ben okudum.hiç usunmedim.

2 Beğeni

eyvallah gardaşım! :grin:

1 Beğeni

Arabulucu çıktım. Jaehaerys reise buradan selam :raised_hand:t2:

2 Beğeni

Bu kişilik testi en büyük ve başarısız yalanlardan birisi. Jungun öne sürüp sonra saçmalama dediği bir fikirden böyle websitesi yapılıyor, milyonlar da hayran kalıyor. Alın size daha düzgün bir kişilik testi.
https://openpsychometrics.org/tests/IPIP-BFFM/
Hayır kendinizi tek tipe indiriyorsunuz. Yukarıdaki testin, burçlardan farkı yok. Aaa ben tam bir maceracıyım, aa bak o kesin bir mimardır. Burç konuşmalarının aynısı bu.
Biz de alignment sistemini geliştirelim. Yalvarırım şu yukardaki saçma testi gerçek sanmayın yahu.

4 Beğeni

Bu test çok saçmaymış. LOJİSTİKÇİ diye bir şeymişim alakası yok. Eddard Stark ve Stannis Baratheon ile nasıl aynı olabilirim ki?