Kit Harington, "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2" Kadrosunda!

#1

Game of Thrones’ta Jon Snow karakterine hayat veren 25 yaşındaki oyuncu Kit Harington, İngiliz yazar Cressida Cowell’in çocuk romanından uyarlanan DreamWorks animasyonu Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’in devam filminde, henüz adı belirtilmemiş kötü bir savaşçı karaktere ses verecek.


Dünya çapında hemen hemen $500milyon hasılat yapan ve “En İyi Animasyon” dahil iki Oscar adaylığı bulunan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’de Chris Sanders ile senaryo yardımcılığı ve yönetmen yardımcılığını paylaşmış Dean DeBlois, devam filmine tekrar dönüyor. Sanders, DeBlois ile idari yapımcılığı alırken Bonnie Arnold bir kez daha yapımcılığı üstlenecek.

Gerard Butler, Jay Baruchel, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, TJ Miller ve Kristen Wiig, devam filminde seslendirmek üzere tekrar dönecekler.
ALINTIDIR.

Film, 20 Haziran 2014’te gösterime girecek.

#2

İlki müthişti.İkisi çıkacak mı diye hiç düşünmedim.Kit’in ünü Dünya’ya nam salıyor artık.

#3

valla game of thronesda ana karakterler jon,dany,tywin,catelyn,robb bunlar hiç duymadığım ünlülerdi bir dizide oynadılar hemen bir sürü teklif iyi şöhret oldular

#4

büyük bir aktör olabilir ileride

#5

Adamın karizması yeter.

#6

farklı karakterlere bürünebilmesi ne kadar başarılı ve profesyonel bir aktör olduğunu gösterir.ki herkesin düşündüğünün aksine seslendirme,kamera karşısında oynamaktan daha zordur.iyi bir iş çıkaracağından hiç şüphem yok.