Kit Harington Nasil Sakatlandigini Acikladi

Asil, soylu ve gosterisli oyunculardan  '' War Horse ''nin de yildizi Kit Harington, kendisinden hic beklenilmeyecek bir sey yaparak, gecenin karanliginda atik su borularina tirmanmis.

25 yasindaki oyuncu, kendisini Londra'daki evine hapsedip, sakatligina dair hicbir aciklamada bulunmamisti, fakat buna bir ara vermis gibi gozukuyor ki durumu acikliga kavusturdu. 

Egzersiz calismalarim plana uygun bir bicimde gitmemisti, '' Anahtarlarimi evde birakmistim ve sarhos bir geceden eve donuyordum. Pencereye tirmanip iceriye birinci kata girmeyi denedim ancak geriye dogru dustum ve ayak bilegimi dort yerden kirdim. '' diye acikladi, koltuk degnekleri uzerindeki aktor. 

Kit, en son Omega House partisinin ozel davetlileri arasindaydi. Doktorum bana, '' Baska bir adamin karisiyla yakalanip, bundan kacmak icin pencereden mi atladin '' diye sordu. '' Hayir demek zorunda kaldim ama eger oyle olsaydi, daha cok ilgi cekici olucagi kesindi. ''

NOT= War Horse, Kit Harington’un oynadigi tiyatro eseridir, ancak filminde oynamamistir.

vay saftrik jon vay :slight_smile:

Ne kadar sevsem de dalga geçmeden duramadım sarhoş olup borudan eve tırmanmaya çalışıyor :smiley:

Asil, soylu ve gosterisli oyunculardan ‘’ War Horse ''nin de yildizi Kit Harington, kendisinden hic beklenilmeyecek bir sey yaparak, gecenin karanliginda atik su borularina tirmanmis.

yahahaha iyi olmuş.

Ara ara çılgınlık gerek :smiley: