Kit Harington

[b]

Kit Harington (26 Aralık 1986), İngiliz aktör. 1992 ve 1998 yılları arasında Southfield’de okudu. Daha sonra 1998 ve 2003 yılları arasında Chantry Yüksek Okulu’na devam etti. 2003 ve 2005 yılları arasında Drama ve Tiyatro Çalışmaları okudu, Worcester Sixth Form College’e katıldı. 2008 yılında Londra Üniversitesi merkez fakültesi konuşma ve drama bölümünden mezun oldu. Silent Hill: Revelation 3D filminde rol aldı.

Kaynak[/b]

En sevdiğim karakter :smiley:

Dizideki ve normal hayatındaki karakteri çok farklı. Normalde çok gülen, çok eğlenceli bir insan. Seviyoruz.

Normal hayatındaki halini bilmiyorum,dizidekini seviyorum

İlk bölümlerde seviyordum, kitabını okurken çok ağlak bir tip çıktı ya, o an tüm sempatim gitti.

snow vs greyjoy demek istedin heralde daha bir stark değil

Theon’u görmeye pek tahammülüm yokmuş onu anladım bu fotoya bakınca :slight_smile:

hangisi diycemde cevap hiçbiri galiba

çok normal bi tipi var ama çok çekici. gülüşü falan pek güzel :stuck_out_tongue: umarım bol bol filmlerde rol alır da izleriz :slight_smile:

ben zaten “daha” stark olmadı diyorum jon stark :smiley:

belki kim bilir? Annesi catelyn bile olabilir ahahahahah:D

Snow hakkında her gün farklı bir iddia ortaya atılmaya başlandı. :smile: Kitapta da Martin öyle bir yazmış ki 25 sayfada bir Jon hakkında bir komplo teorisi üretiyorum.

annesi ucu açık bi konu belki hiç öğrenemiycez ama onun kral olacağı günleri inşallah görür

annesini bende acayip merak ediyorumm :slight_smile:

Ned Stark’ın yeğeniymiş sanırsam Jon. Ama bakarsın Jon Snow Robert Baratheon’un oğlu çıkar. Demir Taht’ın gerçek varisi olduğu anlaşılır falan. Güzel komplo teorileri bunlar. :smile:

:wink:

İlk yarısını duydum. Doğrulu net değil. İkinci kısmıysa kitabı okurken komplo teorisi olarak üretmiştim.

ikincis olmaz o roberte hiç benzemiyo

Robert kendisinin eski haline bile benzemiyor ki. :smile: Demir Taht’a geçişinden 9 sene sonraki halini görüyoruz zaten. Boyu kadar enine genişlemiş, Ned’in çocuklarına anlattığı Kahraman Robert’ten eser kalmamış halini görüyoruz. :smile: Gerçi her iki ihtimalle de pek benzemeyezler. Ama her şey olabilir yani. Martin Jon’un babası sensin dese şaşırmayacak çılgınlığa ulaştım bu aralar.

ben ve tecavüz? Peh lyanna isteyerek rhaegarla kaçtı siz ne yapardınız ayyaş robert mi cool rhaegar mı

Evet öyle bir iddia da vardı. Fakat o iddiaya karşı bir şey söyleniyordu. Sanırım Jon’un ateşten zarar görmesiyle alakalı bir şeydi.

Robert’e laf yok. Adam Lyanna ölünce çıldırıp şaraba, yemeğe vurdu kendini tabii. Yoksa Robert de çok cool adamdı.