Kit Harrington

oyuncular

1.robert her zaman ayyaş ve fahişelerden hoşlando
2.rhaegar böyle şeyler asla yaomazdı
3.viseryste bir targaryendi ama yandı yani burda kanın saflığı önemli

Ulan Robert içmesinde ben mi içeyim? Ne acılar yaşamış adam o kadar da mazur görün.

Demir Taht’ı dizide gördüğümüz haliyle almadı. Alamazdı da. İlk kitapta Robert’in Kışyarı’na geldiği bölümleri hatırlarsan Ned Stark’ın gözünden anlatılan bölümde Robert’in uğradığı değişim anlatılıyordu.

Robert Rhaegar’a vurduğunda göğsündeki yakutlar saçılmış. Adam son noktayı koymuş siz hala Robert mı Rhagar mı diyorsunuz :slight_smile:

robert’ın göbeği yeter siz daha konuşuyonuz

Robert ve Eddard ın üzerine adam söylemeyin, inandırıcı olmazsınız :wink:

mesajı yazarken hızlı yazdığın çok belli bazı harfler yanlış olmuş ve o kadar hızlı ve sinirli yazmışsınki 1. maddenin ne olduğu konusunda hiçbir fikrin yok ama hepimiz sinirliyken böyleyizdir korkulacak hiçbirşey yok :slight_smile:

Jon’un ateşten zarar görmesinin tek sebebi olabilir yarı Targaryen yarı Stark kanı taşıyor olduğundan yani. Sonuçta Targaryenler hep birbiriyle evleniyordu ki ejderha özellikleri kaybolmasın. Visery’nin ejderha olmadığını sıcak gümüşle öldüğünde anlamıştı Dany. Visery kimin çocuğuydu o zaman?

dany nin anne babası için farklı teoriler var bi tane spoiler okudum orada öyle yazıyordu

robert gençlüğündede içerdi ama hareketli olduğu için kilo almadı ayrıca her zaman şehvetliydi eddard la konuşmalrında diyodu yok benim şöyle vardı böyle vardı savaş sırasında

Olabilir zorunuza giden ne :slight_smile: Adam indirmiş mi Rhaegar’ı indirmiş. Zulüme son vermiş mi vermiş :slight_smile:

içmesi şehvetli olması neyi değiştirecek dostum ya artık saygı duymalısın Rhaegar :slight_smile: ya adamın kişiseli ile ilgilenmeyin tarihine gücüne ve çekicine bakın ve Daeron a katılıyorum “Zulüme son vermiştir, Robert”

Aerys in zulmüne son verdi ama Rhaegar ı öldürdü. Rhaegar halk tarfından sevilirdi ve trident e gitmeden jamie ye eğer geri dönerse diyar da birçok değişiklik yapacağını söylüyo burda kahraman Rhaegar kötü adam robert

Kurunun yanında yaşta yanar :slight_smile:

benim burda söylemeye çalıştığım robert masum değil hemde hiç değil

Şehvetli olur içkici olur adamın özeline girmeyin. Zulüme son verdi. Aerys’ten katlarca daha iyi bir Kral oldu ve halka huzuru getirdi.

Kimse masum değil bu dizide kitapta bütün karakterlerin yaptığı kötü şeyler var.

Adam reelde de dizide on numara ya gerisi var mı ? :wink:

sakatlanmış bayan arkadaşların içi gider falan, Robb derken? :open_mouth:

Ban sebebi!

Arkadaşının fotoğrafının olduğu t-shirt sadece :slight_smile: giymek istemiş çocukcağız giymiş :slight_smile: dip not : aynısından bende istiyorum !