Kit Harrington

oyuncular

birşey demedim birşey demedim :stuck_out_tongue: sakatlanmış “çocukcağız” :stuck_out_tongue: yada yavrucak falan herneyse =)

Yalnız itiraf etmeliyim ki senin yazdığın sakatlanmış yazısını yeni görüyorum ve sakat olduğunu da yeni fark ediyorum. yuh bana. algıda seçicilik bu olsa gerek. Direk Robb yazısına ve t-shirt’e odaklanmışım :slight_smile: halbuki Jon’u da çok çok severim ben. şaşırdım kendime :slight_smile:

ya evet direkt açıklama yaptın Robb dostu diye :PP ama Robb tişörtü de garip kaçmış ya neyse artık acil şifalar =)

Bende şaşırdım :smiley: olsun onlar yakınlar yakın ondan yani :slight_smile: aynen acil şifalar dileyelim.

Artık acıdan, kederden, üzüntüden yandın geçer geçer üzülme :smiley:

Geçmeyecek biliyorum bu acı benimle sonsuza kadar gelecek :slight_smile:

Jon snow ile ilgili olan isteklerim ters mi tepmiş dizide ölmesini acı çekmesini işkence çekmesini isterdim gerçek hayatta pek bir farkı kalmasada olsun ne yaparsın :smiley:

1 hafta yatar iyileşir :slight_smile: Ne olacak, diğer konuyu diyorsan onunda çok uzun süreceğini sanmam :smiley:

Ben yine direk Robb’u anladım :slight_smile: Kit’e de çok üzüldüm ya yavrum yazık hemen iyileşse bari. biricik arkadaşının tshirt u uğur getirir ona :slight_smile:

Gönderme yaptım sana Robbla :smiley:

Nasıl da düşünemedim Trax senin düşüncelerin kötü etkiledi Jon’u kesin :smiley:

Tutsaydı kesin ölürdü ölmedigine göre martinin işi :smiley:

Haklısın bak doğru senin düşüncelerin direk ölüm sebebi :smiley:

Demek ki Martin öldürmeyecek :).

Düz mantık :smiley:

E yani yırttı Jon :smiley:

Robb da yırtsa ya…

İlerde yırtar belki bellimi olur.:slight_smile:

Yok onun kurtuluşu :smiley:

Belki ölmeyecek nereden biliyorsun :smiley: Martinmisin sen :smiley: