Kit Harrington

oyuncular

1. sezon itibariyle değisim gecirmiş oyuncu. karizma takviyesi yapmış.

Kit Harington : Jaime gibi zor birini dengede tutabilen güçlü bir kadın Brienne. Uyumlarını seviyorum, birlikte muhteşemler. Evet, ben de büyük bir Jaime&Brienne destekçisiyim. Kalbim kesinlikle bu ikili için atıyor.

Katılmıyorum :((((

Stark Kardeşler çekimlerde görüşebiliyor mu ? Çekimlerin farklı ülkelerde yapılması sizi zorluyor olmalı.

Kit Harington : Belfast ortak buluşma noktamız diyebilirim. Çekimler dışında yakın arkadaşım Richard’la zaten sık sık görüşürüyoruz. Isaac, Sophie ve Maisie ile de arayı açmamaya çalışıyoruz. Çekimlerimiz çok ayrı noktalarda olduğu için Stark’ların birleşmesi zor oluyor, ama bu arayı çekim sonraları kullanıp, kapatıyoruz.

çok yakışıklı ya

cok kisa olmus ya :(:frowning:

cok kisa olmus hakkindaki bilgiler yinede sagolun

Bi bu bide dan feuerriegel gerisi yalan dostlar :smiley:

bir kaç ay öncesi videolarda biraz kilo almış gibi sanki…

kendimi alıntılayarak comic con 2013’te baya formda bir görüntü vermiştir :slight_smile:

En sevdiğim karakterrr :))

bilmiyorum yazdınız mı bu adam piç’i oynuyor ama gerçekte soylu bir aileden .adamın dedesi 12.yüzyılda bile belli. düğüm aile armalarıymış.Dikkat edin konuşması hep bir ciddiyet havasında aldığı eğitimden heralde .sevgilisi ygritte de iskoç soylusu =)

keşke louise garrel oynasaymış bunu yerine…biraz daha iyi olabilirmiş…

Boyu 1.72’ymiş la. ehehehehe

Bugün, Game Of Thrones çekimlerinde tanistigi Rose Leslie (Ygritte) ile evleniyor! :blush: Ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Dügün Rose’un memleketi Iskoçya’nin Aberdeen sehrinde gerçeklesecek.
Dügünde Game Of Thrones’un tüm oyunculari olacakmis. Emilia Clarke (Daenerys), Sophie Turner (Sansa), Peter Dinklage (Tyrion), Joe Dempsie (Gendry) dün Aberdeen’de görüntülendiler hatta.
Bu dügün ekibin son kez hep birlikte bir arada olmasina da vesile olacak, öyle de ayri bir anlami var :pensive:

Dizinin en kötü oyuncularından.Son sezon kral olarak ezik silik halleri sinir bozucuydu.Yanında bulunan Liam Cunnigham karizma abidesi oysa.

Romanlarda okuduğumuz Jon karakteri epey atak hazır cevap karizmatik biridir oysa.

Bu oyuncu neden sürekli yavru köpek bakışları yapıyor?
Jon Snow için kötü bir seçim ve çok ezik duruyor.
Kitapta Jon delikanlı, asar keser olarak tarif ediliyor ama dizide eziğe dönüştürüyor Kit ise daha da ezik oynuyor :neutral_face:
Sevmediğim oyunculardan arada sırada rap yapıyor gibi geliyor bana.

Şanslı oyuncu.D&D gibi beceriksizler sayesinde hem ün hem dünyalık yaptı tertemiz.Müstehaktır inşallah daha fazla ücret için zorluyordur bunları, nasılsa bu sezon kendisini mecbur oynatacaklar.Mazlum rolünü iyi oynuyor ama hakkını verelim bir de arkaya hüzünlü müziği koydular mı gel de ağlama.

Küçük Emrah bildiğin başka bir yeteneği de yok.

Konuyla fazla alakalı değil ama mazlum müzik deyince aklıma geldi harbiden Stark müziği çok ağlak. Ne Targaryen’deki tanrısal coşku var ne Lannisterlardaki elitlik.

Dizi sayesinde para ve şöhrete kavuşmasaydı Rose Leslie adlı afet bunun yüzüne bile bakmazdı.10-15 yıl sonra para ve popülerlik bittiğinde başta eşi olmak üzere her şeyi kaybedecek vasat oyuncu.