Kit Harrington

oyuncular

Hadi itiraf edin @Starkgaryen Kit’in yetersiz oldugunu sizde biliyorsunuz,Jon karekterini sevdiginiz icin kusurlarını gormezden geliyorsunuz.bi de gozunuz asina oldu.sendrom yasıyorsunuz,o role yakistiriyorsunuz.Ben Kit’e baktıgım zaman orlando Bloom’un replikasını goruyorum ki onunda oyunculugunu begenmem.

Göz aşinalığı olmuş olabilir illa ki sonuçta tüm karakterlere göz aşinalığı var; Emilie yerine başkasını düşünemem yahut Sophie yerine… Bu olağan. Fakat ben onların oyunculuğunu genel olarak beğenmesem zaten zevk almam izlerken ve söylerim. Yani gözüme aşina oldu diye bir insanın eksiğini niye belirtmeyim, böyle bir psikoloji mi var? Al en son kabul ettim, Kit bir türlü geliştiremedi karakteri diye, ben genelde senarist ve yönetmen müdahale eder sanıyordum sürekli… Değilmiş. Öldüğünde Jon karakteri biraz değişip, gelişmeşi ve kral olduğunda tavan yapmalıydı. Gerçi ben hala senaryonun ister istemez belli bir kısıtlama doğurduğunu da düşünmüyor değilim.

Misal Emilie, Dothrakların arasına düşene kadar şirin tatlı kız iken bir anda değişim gösterdi; yönetmen-senarist demese ne gereği var bu kadar sert dönüşüme? Jon benim kafamdaki gibi artık özgüven sahibi ve dediğiniz gibi dik durmasını bilmeliydi, böyle olsaydı ama misal Duygu’nun örnek verdiği gibi orada “çekingen” yazsa idi misal o karakter gelişiminde olan birine -bana göre- zıt olurdu. Şimdiki Jon’da ise zıt olmuyor. Nitekim cidden öyle bir şey var galiba senaryoda, Kit de bir “şaşkınlık” demişti ilk gördüğü sahne ile ilgili (bu kadar genç birimi vs. beklemiyormuş Jon falan ne alaka ise saçma bana göre bu da) kısaca Bir Tyrion kadarda mı olamıyor yani? Gibi gibi gibi. Yani uzun lafın kısası hem oyuncuda hem senaristlerde falan eksik müdahale vs. var gibi. Ben olaylara tek yönlü yaklaşmayı çok sevmem, bir olay da tek sebep ile açıklanamaz zaten, çok enderdir.

Yüzlerce dediğimiz gibi Jon romanlarda ezik şaşkın şaşkın bakan gariban tipli biri değil.

İlk kitabın başından itibaren piç olarak dışlansa da zekası ve yaşına göre oldun tavırlarıyla kardeşlerinden hayli farklıydı.Lord babası bunun farkına varıp ona özel bir ilgi gösterip yetiştirmiştir.

Sura gittikten sonra kılıç yeteneği ve dost kazanma becerisiyle ufak ufak yöneticilik becerilerini göstrmiştir.Yabanılların arasında ise farklı halklara empati duyup onlarla uzlaşmayı öğrenmiştir.

Lord kumandanlık görevini genç yaşına rağmen başarıyla yerine getirmiş şüpheci temkinli soğukkanlı bir lider olmuştur.

Asinalik var, Ayça’nin da dedigi gibi ama Kit’in yetersiz oldugunu düsünmüyorum. Hee çok çok iyi bir oyuncu mu? Hayir, bu tanima uyan kisiler belli ve onlarin yaninda Kit’in olsun, Emilia’nin olsun oyunculuklari biraz sönük kaliyor.
Ama Kit konusunda zaten dikkat ettiysen benim elestirim 7.sezona yönelik. Genel olarak Kral durusunu biraz daha göstermesi gerekiyordu, çok fazla da olmamak sartiyla tabi çünkü Jon karakteri kendini birden Kral olarak buldu, buna hazirlikli degildi. Belki de Kit bunu hesaba katti bilmiyorum ama iste, ben ve sanirim herkes daha dik, kendinden emin bir durus görmeyi isterdik iste. Mesela Gece Nöbeti Lord Kumandani oldugunda buna uygun bir tavir sergilemisti karakteri canlandirirken.
Bunun disinda, dizinin geneline baktigimda, ben Kit’in oyunculugunu begeniyor ve kendisini Jon karakterine de çok uygun buluyorum.

Bana bunlarla gelin,ciğerimi vereyim hatta böbrek,dalak hepsi sizin olsun.ben almak istedigim cevabı aldım gerisi muhim degil :grin:

Bu hızla Dany’yi de ilk bölümden aldatabilir dikkat.

Evet, ben de dün akşam öğrendim. Hayal kırıklığı baya.

Bence de o aldatma olayı çok ağır. Başına gelmiş birisi olaraktan da az çok fikrim var ve Rose neler yapmıştır acaba Kit e.

Ben Barnes da güzel Jon olabilirdi sanki.

ünlülerin aldatma haberleri artık beni hiç şaşırtmıyor
ama daha cicim aylarında bunu yapması… diyecek laf bırakmıyorda insana

O fotoğraf çekildiğinde henüz evli değillerdi. Tabi o zaman nişan, sevgililik gibi bir durum varsa sıkıntı.

aklıma geldi o da öncesi bu manken reklam için mi ortaya attı acaba ama çokta eski olamaz neyse karısı düşünsün ben niye düşüneceğim :smiley:

Kit ve karısıyla ilgili daha başka iddialar da var

Yok aslında evlilikleri pr imiş

Ucunda başka şeyler varmış.

Kit aslında Emilia’dan hoşlanıyormuş da Emilia işine odaklanmak istediği için arkadaş kalalım demiş ama hala yakınlarmış.

Geçen bir gösteride Kit Emilia’yı kesmiş

vs vs vs vs vs…

fan dedikodu, söylenti yada temennileri olduğu ne kadar belli :joy:

ne bu wattpad hikayeleri mi

not:sana karşı bir şey değil yanlış anlama

Ben bana söyleneni aktardım :D. Kendim özellikle takip etmiyorum yoksa.