Kitap serisinde Jon snow dirilecek mi?

Bence dirilecek. Bunu çoğu şey de gösteriyor ha tabi stannis in kral katilinin hatta Daynarisin bile bir ihtimali var ama bence Jon Snow’un iddiası daha Güçlü(Azor Ahai mevzusu) . Fav karakterim diye demiyorum ama diğerlerine göre “Bence” daha çok hakediyor. Tartışma olmasın bu konuda. Dizide zaten Martin reisin dediği gibi 13 sezon olmalıydı ki her şey anlaşılsın gelişimler güzel olsun diye. Jon snow da dizide olmadı Azor Ahai bu nedenden dolayı.Fikirlerinizi bekliyorum.

Bu konu hakkında başlık vardı. Orada yorumlar var, oraya yazsaydın. Boşuna başlık açmayla uğraşmışsın.

Duyarlı tatlış forum üyelerimizin de ifade ettiği gibi konu ile ilgili bir başlık söz konusu; Jon Snow Nasıl Dirilecek? ve Karakter Değişimi?

Konu açmadan önce forum genelinde bir konu araması yaparak, önceden açılıp açılmadığına bakmak gerekir, varsa açmak yerine oraya yazıyoruz. Ayrıca her konuyu doğru bölüme açmamış gerekir, misal burası dizi ile ilgili bir yer, kitap konusunun burada işi yok.

Topluluk Yönergeleri başlığını iyi okuyalım lütfen, her şey forumu düzenli tutmak ve sohbetlerimizin verimini arttırmak için. :slight_smile:

  1. Bir başlık açmadan önce arama yaparak benzer bir konunun daha önce açılıp açılmadığını kontrol edin. Arama yapmadan konu açan üyeler Yüksek Kule’nin kütüphanesinde tüm kitapları raflara yeniden yerleştirmekle cezalandırılır.

  2. Forum kategorilerine dikkat edip açacağınız konuyu doğru foruma açın.