Kitapta Hangi Lannister ile Tanışmak İstersiniz?

• Gerion Lannister
  • Joanna Lannister
  • Tygett Lannister
  • Tybolt Lannister

0 oylayanlar

1 Beğeni

Tabiki Gerion aşkım. :heart: Adam Valyria’ya gitti. Bunun zirvesi yok. Favori Lannister’ım.

Düzenleme: Şıklarda yok ama Gerion’dan sonra isteyeceğim ikinci Lannister Genna olurdu. Alacaksın çiğdemi, çitleye çitleye müthiş dedikodu. Çok eğlenceli olurdu.

Tyrion sonrası benim de… Doğrusu çok merak ettiğim biri ve görmeyi de çok istiyorum. Şöyle bir GRRM'in Sildiği Tyrion POV'u konusu vardı. Bahsedilen “gizemli” kişinin Gerion olup olmadığını merak etmiştim. GRRM, öldüğünü görmeden kimsenin öldüğünden emin olamayacağımızı öğrendiğimizi düşündüğüne dair bir şeyler söylemişti önceki söyleşilerden birinde. :smiley:

Stark aksine Lannister kolay geldi :smiley: Gerion komedi adamdı diye hatırlıyorum. İki sohbet etmek güzel olurdu :smiley:

1 Beğeni

Lannister bence de en kolayı, diğer karakterlerin ilginç bir yanı yok. Belki şu kral olan Lannister’ın Andalları gömçürüşünü görmek hoş olabilirdi ama mantıken hikayede yeri yok, 4 şık olsun diye ekledim. :smiley:

Joanna Tywine bile kendini sevdirdiyse tanımaya değer biridir

1 Beğeni

Tygett Lannister

Jaime, onun gibi dövüşüyormuş. Stannis gibi o da ağabeyinin gölgesinde kalmış biri. Onun bu yüzden olan sert kişiliğini okumak isterdim.

Lannister style Stannis :joy:

Ayrıca Tyrion’u da severmiş.

Yakın akrabaları arasında Tyrion’u sevmeyen bir Tywin, bir de Cersei zaten.

Tabi ki de hiçbiri. Seride yeterince (hatta fazlasıyla) Lannister ile karşılaştık. Bunlar fazlasıyla yetti. Tyrion da dahil hiçbirini sevmiyorum.

NeEeEeE?
Yazdım seni.:smile:

Yaz. Starklar için de aynı görüşteyim fazlasıyla Stark’la haşır neşir olduk. Onlardan da sevdiğim kimse yok. Arya’yı başlarda seviyordum ta ki kafasına göre insanları öldürmeye başlayana kadar.

Şaka yapmıştım. Herkes farklı kişileri sever zaten.:slightly_smiling_face:

1 Beğeni