Kız Tavlama Sanatı - Gizli Kamera Video Ornegi

Slmlar sevgili arkadaslar,

Benim gercek adim Efkan. Ve 23 yasindayim. Bu sene 24 yasina gircem. Ben Hollandadan katiliyorum bu foruma. Bu siteye Turkcemi gelistirmek icin katildim, bide bu yazin Turkiye yerlescem ondan(Turk gencleri genelde nassil dusunuyor diye). Bide benim klavzumde Turkce halfleri yok! Ondan ozur dilerim.

Hollandada ve genelde Avrupada Flort Koclugu yapiyorum meslek olarak. Bunun yanindada tarih okuyorum. Sizle bir videoumu paylaymak isterim. Belki bu video sizi guldurur yada bir turde yardim edebilir.

forumdaki kızlar içinde tam tersi bir konu isterler ama diyim ben :smiley:

izlerken baya buldum ve tebrikler kapmışsın randevuyu, ee naptınız devam ediyomu bari :DD

İnanmayın beyler kızı tutmuş parayla oynatıyor işte. Salağız bizde zaten.

okumadım ama çok saçma birşey olduğuna iddiaya giriyorum.

Nick-başlık uyumu.

Merhaba Efkan, “beğenmek” yazıcaksın, eğer onu yazamıyorsan “begenmek” de yazabilirsin. Onun dışında güzel çalışma, tebrikler…

Saol IMP kardes. Biraz gec anladim haha… Is isten gecti. En cabuk zamanda degistircem o kelimeyi doru kelimeyle.

Bide Venusian kardes, 5 tane video var youtuba kanalimda. 6cinda geliyor. Hepsine mi para odedim ? Elbiselerime bakarsan videolarda bes para etmeyin elbiseyeler giyiyorum. Elbiseye param olmayinca kizlara nasil odeyim ?

Bu üye yakında banlanır.

Yararlı konu bence ne istemişler adamdan :slight_smile:

Adamın nick böğür böğür böğrüyor zaten,sana bunları yazman için para da veriyorlar mı orada? Ne üzerinden prim yapıyorsun? Forumda dahil oldun olalı aynı saçmalıklar.

Sanatmış,sanat demek. Tavlamak nedir ya, argo tabir bile değil. Çok saçma bir deyiş olmuş! Şimdiden yönetici kısmında raporlar gelmeye başladı bile.

Off-Topic tamamdır, konu dışı her şey paylaşabilirsiniz ama böyle tartışma unsuru yaratacak şeyler hayır. Reklam mı yapıyorsun flört bilmemnesi ne anlamadım? Bu siteden ekmek çıkmaz haberin ola.

Bu sözler kime söylendi acaba?