Kobay Besleyen var mı?

Arkadaşlar Kobay Besleyen var mı ? bi tane almayı düşünüyorum bayada büyüyormuş kafesi mafesi hepsini temin etcem nasıl bir hayvan ?

abi o lemur olmuş artık :smiley: okadar büyümesin

İnternetten sipariş et bence ama iyi bir araştır. Bu hayvanlarda hastalık olma olasılığı yüksek oluyormuş.Elini falan kaptırırsın mazallah bu genç yaşta gıfff.

Alırsam petshoptan alırım ya Veba filan kaparız

En güzeli balık.Bu sene eve çıkmayı düşünüyorum.Bir fanus iki tane de Japon.ohhh deme keyfime :smiley:

Ciklet iyidir ya en azından çok yemden ölmüyorlar 1 Mücevher cikletim var abi 4 senedir ölmedi balık bi ara akvaryumu b.k götürdü hala yaşıyordu en sonunda acıdım artık temizliyorum 1 hafta açlığa dayanıyor balık Adını “Extrem” koydum yiyenimden büyük balık 5 yaşında

Cikletlerde doğum için ağzına kaşık sokup çıkarmak gerekiyormuş.Bazen hepsini kusamıyormuş.Onunla mı uğralıcam.Bu yaştan sonra ebelik :smiley:

Sarı prenseste öle havyar çıkarıyosun resmen Papağan çiklet al katır gibi hayvandır garibim ürüyemiyor

Benim için üremesi falan önemli değil.Fanusda güzel görünsün.Bide fazla zıçmasın

Beta al güzel balıktır ama 1 tane yaşar 2 alırsan biri kesin ölür tek sevmiyorsun japon iyidir

Benim balıklarım hep ölüyo :frowning:

Katill!!! FishSlayer dayısı gibi

Suyunu değiştirirken dikkatli ol Su sıcaklığı çok önemlidir :slight_smile:

Betanın fiyatları nasıl

Japondan biraz fazla(2-3 lira) ama Tekrar uyarıyorum 2 erkek beta bir arada yaşamaz (1 kere o hataya düştüm sabah 1 balığım ölmüş biride ağır yaralanmıştı ama çabuk iyileşti kopan yeri felan düzeldi) zaten erkekleri güzel o balıkların dişileri pek işe yaramaz

buda dişisi :smiley:

Buda vahşeti anlatır sana kurt tipi balık

Gece ben bunu karşımda görünce korkarım lan.En iyisi Japon ama Japonlarda çok zıçıyar biraz temizleme akvaryum foseptik çukuru oluyor

Japon Balığı almayın aşağı atlıyolar >:(

Ağzına kadar doldurursan fanusu atlar tabi .D

lsjdhfjkjdh az doldursam da atlıyolar D:

<hayvanlara ne yapıyorsan artık bunalıma sokmuşsun :smiley: