Koyu Bir Stark, Stannis,Cersei,Baelish gibilerini sevmesi anormal mi yanlış mı?

kitap
ned-stark

Arkadaşlar facebook gruplarında falan takılıyorum ama koyu bir stark olduğumu belirteyim öncelikle benim için seride Starklar her şeyden üstündür ama onun yanında taht hakkı bulunun Stannisi seviyorum sonra Cersei de aşırı sevmem ama severim Baelish taht oyunlarını en zeki şekilde oynayan kişi olduğu için seviyorum ned starkın ölümünde büyük rol oynuyor ama sevdiğim birini öldürdü diye yardım etti diye sevilmeyecek diye bir kural mı var? bunları seviyorum diye linç yiyorum

Aga sen sevmiyorsun,saygı duyuyorsun.bu ikisi ayrı seyler.Birinin zekasına saygı duyuyorsun,ötekinin taht hakkına,digerinin hırsına…Tabii birde “Koyu” derken neyi kast ettiginde onemli.Starkların armasıni,gecmisini aile yasantılarını seviyorsan,bahsettigin isimleri sevebilirsin.Ama yok ben aile fertlerini seviyorum diyorsan ortada ironi var demektir.bu yuzden tepki alman normal.“Ben Sandorcuyum ama gregor’u da seviyorum” dersem bana tek atıp çift dalarlar ve sonuna kadar haklılar.boyle sey olmaz.

Miro haklı. Şimdi ben Stark Hanesini de yeni nesil üyelerini de çok sever, tutarım.

Şimdi Tywin’e ve Joffrey’e aşığım dersem; alın beni Sur’dan aşağıya atın.

Diğer yandan Targ Hanesini severim ama o kadar; her bir üyesine öyle öyle aşk ile bakmam, kimini sever kimini sevmem kimisini de kaile almam.

Tywin ve LF’nin zekasına saygı duyarım, Jaime’ye sempatim vardır. Cersei’yi pek kaile almam. Varys şu an nötr. Böyle gider bende.

Sen de ilgini vs. belirtirken açık konuş ki millet linç etmesin :smiley:

Aile fertlerini ve Hanenin armasını geçmişini her şeyini seviyorum. Seviyorum dediğim için bi değişik tavırlar sergiliyorlar

Teşekkür ederim ikinize de

Baelish hariç dediklerini seviyorum. Ben de koyu bir Stark fanıyım…

Bende Stark fanıyım karakter bazında savunuyorum yada yeriyorum oyuncuları