Kral Katili Güncesi

Unutmuşum :stuck_out_tongue: bu gece başlarım bak söz :d

Bu çok aptalca olmuş ya morali bozan bir açıklama. Üniversite yıllarını niye anlatmıyor çok merak ediyordum. Ayrıca geçmişi ile ilgili birkaç ipucu da fena olmazdı. Adam resmen hikayeyi ben yazdım ama ben bile okurken sıkıldım demiş:DD

Her zaman merak ettiğim ve ilgimi çeken bir seri. Fırsat bulunca okumayı umuyorum :slight_smile:

Ayrıca @“Lanre”, yazarın yaptığı bu açıklamayı da anlamlandırmakta güçlük çekiyorum. Kendisinin bile -içine sinmeyen- beğenilmeyeceğini düşündüğü bir hikayeyi yazmasında maksadı neydi acaba? :slight_smile:

@“Rhuarc” @“Ahenkdâr” Valla bu fantastik kitap yazarlarını anlamak çok güç :smiley: Aslında daha da ilgi çekmek için yapmış olabilir diye düşünüyorum. Başka mantıklı bir açıklama aklıma gelmiyor.
Bu arada kitaba bir an önce başlamalısın :slight_smile:

@Lanre gerçekten ilgi çekmek için söylediyse ona bu aklı veren kişiyle bütün ilişkisini bitirsin o zaman:D

İlk bölümü bitirdim ve şuanda kitap hakkında görüşlerim olumlu. Betimlemeler güzeldi. Okurken hissettirdi ki en iyi betimlemeler genellikle öyle olur.

Bu adamın hep böyle yorumları var ya.
Genelde yazdıklarını beğenmiyor ama sonra bir bakıyoruz ki çok satanlar listesine girmiş. İkinci kitap için de aynı şeyleri dediğini görmüştüm sanki.
En azından üçüncü kitap için dediğini billiyorum :smiley:

Auri’nin hikayesi nete düşmüş :slight_smile:

Sayfalarda bol bol resim var. Çok hoş olmuş.

Link varsa alırız açıkçası.

Bu arada Rothfuss muhtemelen fantastik edebiyatın gördüğü en dobra ve en okuyucunun halinden anlayan yazar. Bu üstelik sadece yazma kısmında değil yaşamına da yansıyor gördüğüm kadarıyla.

O bölümü okuduğum andan beri “Taşı Aramak” oyununu oynuyorum yalnız kaldığım zamanlarda… Zihin egzersizi, hayal gücü sınama-geliştirme ne derseniz, eğlenceliymiş de hani.

Bugün Tüyap’tan aldım serinin ilk kitabını.Vizelerimin bitmesi ile hemen başlayacağım beklentim çok yüksek :D.

İnan ki karşılayacak :stuck_out_tongue:

Seri ile ilgili bir şeyler karaladım. Yorumlarınızı alırım

Eline sağlık hocam. Ben de tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Okuyan olsa da Kvothe’yi konuşsak, onunla ilgili senaryolar oluştursak diye ama pek kimse bilmiyor. Onun için de bi forum olsa keşke.

aynen hocam bende geçen yaz okuduğumda ne teoriler kurmuştum ama konuşacak biri olmayınca insan üzülüyor.

Burada tüyap’a gelen var mı diye bir ton bağırdım ya, aynı gün gitmişiz, tuhaf bir melankoli içine girdim şu an… -

Neyse, konuya dönecek olursak, seneler önce aldım iki kitabını da. Ama arkadaşım resmen sayfaları yırtarak okuduğu için elime aldığımda içim acıyor bir türlü başlayamadım.

—kamu spotu başlangıcı—

Kitaplarınızı asla ödünç vermeyin.

—kamu spotu sonu—

Ben gördüm o bağırışları ama başka kimseden ses çıkmayınca bende sessiz kaldım :D.
Ayrıca kitaba başlamak için sınavlarımın bitmesini bekleyemedim :D. 2 gün önce başladım şu an için çok iyi,çok akıcı umarım böyle devam eder.

Pdf i çıktımı çıktıysa link atabilirmisiniz

İlk kitabı yeni aldim Seriye Bu sıralar başlayacağım seri hakkında çok umutluyum umarım uumutlarımı boşa çıkarmaz

İlk kitabı yeni aldim Seriye Bu sıralar başlayacağım seri hakkında çok umutluyum umarım uumutlarımı boşa çıkarmaz okuyup göreceğiz

Sessizliğin Müziği ön siparişe çıkmış :smiley:

http://www.idefix.com/kitap/sessizligin-muzigi-patrick-rothfuss/tanim.asp?sid=XPUWYX73M1QKKRQE1C4D