Kuzeydeki Kral

Arkadaşlar kitapta Kral Robb Stark arkasında bir veliaht olmamasından endişe ediyor ve jon Kar ’ ı(yanılmıyorsam) veliaht olarak bırakıyor.Dizide buna hiç değinilmemesi garip değil mi???
Ayrıca Balon Greyjoy ölüyor ve yerine Euron geçiyor buna da hiç değinilmemiş

Evet dizide çoğu şeye değinilmiyor ve değiştiriliyor. Bu yüzden çok tepki alıyor.

dizi bu ne yapacağı belli olmuyor önemli şeyleri bile atlayabiliyor

Leydi Stoneheart bile gösterilmiycek diyorlardı

Gösterilmeyecek. Arianne ve Arys de olmayacak gibi. Büyük ihtimal 3 Greyjoy kardeşin hepsi olmayacak. Val de yok.

Dizide süre sıkıntısı olduğu bir gerçek ancak okuduğum ilk kitaptan anladığım kadarıyla çok fazla şey atlanmış…

Çok kötümser bir yorum olmamış mı? :confused:
Greyjoyların birini göstermeseler tamam hadi ikisini de göstermesinler ama üç ne demek ya? Atarlandım sanırım… :((

Gösterilir lady stnohearth bence gösterilmeli yani

Büyük ihtimal Aeron ve Euron olur. Ya da Aeron ve Victarion. Euron’nun misyonunu Victarion’a yükleyebilirler ancak çok saçma olur her halükarda. Umarım hepsini cast ederler. Yoksa iyice karışır dizi. :confused:

O resim 3x9’a ait. Red Wedding yani. Gösterileceğini sanmıyorum. Gösterilse bile Cat’in değil Talisa’nın Taşkalp rolünde oynaması ihtimali de var. Soğukel gösterilmedi. Büyük ihitmal Taşkalp de olmayacak.

Eğer iki Greyjoy’u cast edeceklerse bunlar muhtemelen Euron ve Victarion olur. Çünkü diziyi izleyenleri tatmin edecek karakterler bunlar, Aeron öyle değil… Bence asıl Aeron olmalı dizide. Ya da hepsi olmalı… Dizinin kitaptan ayrılacağını okumuştum bir yerde. Doğruluğu bilinmiyor ama bu raddeden sonra ayrılmasını isterim, böyle güzel bir seriye hakaret bu. :confused:

Aynen katılıyorum. Hakaret gerçekten de. Aeron öndecen cast edildiği için Greyjoyların taht oyununda seyirci görmez ise karışıklık olabilir. Ve D&D çuvallamaya başlar.

Şu olacak bu olmayacak muhabbetlerini hiç sevmiyorum ya, yap işte ne yazıyorsa zaten 10 bölüm çekiyorsun senede. 15 çek yap.

Biri D&D’yi kovsun lütfen. Güzel iş çıkarıyorlar bir şey diyemem ama ellerinde böylesine güzel bir kaynak varken bütün işleri berbat ediyorlar. Ve GRRM buna nasıl göz yumuyor? Paralar iyi geldi herhalde…

@“Kiitos.” Martin’in elinde olan bir şey değil gibi. Fazla müdahele edemiyor diye düşünüyorum. Sözleşme felan imzaladı HBO ile. Fazla ileri giderse kovulabilir. Daha önce yaşanmayan şey değil.

Greyjoyların üçü de gösterilmeli ya.Başka birini çıkarsınlar bu üçlü olsun.

Senaryonun gidişatından memnunmuş gibi gözüküyor. Keşke dizi olmasaydı diyorum bazen. Dizi Türkiye’de eylül 2011’de yayınlanmaya başladı, kitabın da reklamı yapıldı, ben ağustosta okudum kitabı. Diğer türlü haberimiz bile olmayacaktı kitaptan… En azından tadında -7. sezonda falan- bitirsinler.

ee daha kim kaldı ki zaten

Arianne ve Arys için olmayacak diyorlar, Greyjoyların hepsi de olmayacak diyorlar, hatta Griff-Genç Griff bile sekteye uğrayabilirmiş. Ama yoook, Maggy var, onu alsınlar, o çok önemli (!)

Ya kadın kitapta gözükmedi bile !!! WTF!!

arienne ve arsy var kesin olmalı kum yılanlarından birkaçıda olacak eğer kast etmeslerse hikaye bozulur

This is Spartaaa

arienne ve arsy var kesin olmalı kum yılanlarından birkaçıda olacak eğer kast etmeslerse hikaye bozulur ayrıca griffler de vardır kötümser olma

This is Spartaaa

HBO’nun aile ağacında Theon’un tek emmisi Euron gözüküyor.

Vic, Aeron falan zaten olsalardı 2.sezondaki isyan esnasında gözükürlerdi. Sonuçta Balon’a sadık adamlar
Şu saatten sonra olması muhtemel tek kişi Euron onu da niye bu kadar beklettiler anlamış değilim