Lady Gaga

I live for the applause bitchezzz!

illuminati kölesi bu kadın. Dinlemeyin . Eminem bile korkmuştu bundan ödül töreninde.

Eski hali daha iyi.Yeni tarzi cok karisik.

Nerede o eski Lady Gaga’lar

Muhabbet kuşumun adı Lady Gaga :slight_smile:

Evet, kadınla tek alakam bu

Sen de şu videoyu izleyip Madonna ve Lady Gagayı mason sananlardansın herhalde… Yok öyle birşey, tamamen uydurma skjkdkd

Fakat ben de Lady Gagayı tavsiye etmem; yaptığı müzikler bana 60 ve 70’ler dönemi Amerikan müziğinin değiştirilmişi gibi geliyor; işin kolayına kaçıyor. Ayrıca ilgi çekmek için devasa şapkalar, etten elbiseler ve yumurtadan çıkmalı gösteriler yapmak… Sanatı müzikte değil, gösterişte.

Bunlara inanan kaldı mı ya :DDDDDDDD

geçmişe gidişler var müzikte zaten tek lady gaga yapmıyor
gösteriş olabilir belki ama hepsine bir anlam yüklemesi sebebiyle diğer popçulardan çok frklı bir yerde bence
katy perry, rihanna ve diğerlerinde bahsediyorum

@“Lord Snow” dediğim gibi ilgi çekiyor; hareketlerine anlam yüklemek için böyle garip davranışlarda bulunan ve bunu masumca bir şekilde yapan bir kişinin en zengin şarkıcı olabileceğine inanmıyorum. Eğer garip şekillerde giyinip sahneye çıkmak albüm satışlarında artışa neden olmasaydı bunu yapacağını sanmam.

kendisini sevmemde Judas’ı hala dinlerim

Hiç hiç sevmem. Ama dinlerim ghkhgk

Gaga orjinal ve doğal bir kadın, sanatçılar arasında korkunç bir fan kitlesine de sahip. Herkes gibi olmak zorunda değil, farklı ve bununla da gurur duyuyor ^^ Bir sözü vardı: Siz bana gülüyorsunuz çünkü ben farklıyım, ben size gülüyorum çünkü hepiniz aynısınız

Kadın mı :confused: Bence bu konu tartısılır ghkhgk

evet kadın küçüklük fotoğrafları var ilkokul ve lise transeksüel olduğu haberleri sadece komik ama çirkin olduğu değiştiren bir gerçek yok tabi :F

Doğruluğunu bilmiyorum o olayın:) Ama bir şeyler olduğu ortada sanki.

@lethe ~ kadını transeksüel yaptınız :F göğüsleri küçük vücudu şekilsiz ve çirkin yüzü 5 para etmez ne yapsın çirkin kadın dwsertxcvxc

Birileri bunun ‘şeyi’ olduğunu söylüyodu inanıp korkuyodum :slight_smile:

kadin cok bozdu o kadar bozdu ki önünü alamadik :slight_smile:

kadin biseksüel ama erkek degil sevgilisi var

@“nyx” en zengin olmasının tabii bi sebebi var
en alt tabakadan buralara gelmiş bir kadın ve bunun için çabaladığını görebilirsin
vikipediye girersen kimlerle çalıştığını ve neden bu kadar çabuk yükseldiğini de görebilirsin
son on yılın en iyi pazarlanan sanatçılarından biri
en zengin olma sebebi çok iyi pazarlanmış olmasıdır.
garip şekillerde giymek elbette artışlara sebep veriyor ama kadının bir amacı ve diyecek bir şeyleri var en azından.
benim söylemek istediğim diğerleri gibi saçma salak ve boş şeyler yapmadığı

Son zamanlarda pek sessiz. Yeni albüm hazırlığında filan herhalde.