League of Legends

Diablo 3 oynuyorum daha iyi :stuck_out_tongue:

Diablo 3

Konu dağılacak ama bende orjinal Diablo 3 almayı planlıyorum. Acaba beklentiyi karşılar mı ? Sorun olmazsa konuşmayı Diablo konusunda tartışalım.

Diablo 3

Benim oynayan bir arkadaşım diğer Diablo’lardan farklı olduğunu çok çok yüksek beklenti ile oynamazsan baya iyi olduğunu söylemişti ama onun yalancısıyım.:smiley:

Diablo 3 kesinlikle fail bir oyundur, 2’nin yanına yaklaşamaz. Ayrıca MOBA bir oyun olsa neyse, bu başlıkla ne alakası var?

Support oynamayı sevdiğine göre AD-Sup falan oynarız ama dikkat et, seni elo hell’in diplerine çekebilirim. :smiley:

Eu Nordicte oynayan arkadaşlar birbirimizi ekleyip oyun atabiliriz oyun adım “canbayrakli”.

Biz Old Bear ile giriyoruz, ekleme talebini kabul ettim ama açık değilsin sanırım invite atamadım.

1 Abartıyorsun
2 Alakası yok.

Gerçek bir Diablo hayranı için bu oyun hayal kırıklığından öteye gidemez. 11 yıl bekleyişin ardından bu oyun şakadan öteye gidemez. Neyse, kendim size laf yaptıktan sonra konuyu saptırmıyayım.

Edit: İki kere öteye gidemez demişim. :smiley:

Öncekileriyle kıyaslayınca evet fail bir oyun.
Ama oynanmayacak gibi değil.
Diablo 3 başlığına gelebilirsin burası şey oldu biraz.

ya ben bi kere bu oyunu indirdim çok karışık geldi diğer oyunlar gibi değildi bende sildim. Şimdi dvd si var bende yükledim oyunu iyi bilen birileri varmı takıldığımda soru soracağım ?

176 YIL BAN YEDİM

Su an oynuyorum.

EU west
Venom41

Smite Online öneririm.
LoL tarzı ama karakterleri mmorpg gibi kontrol edebiliyorsunuz.Non target olarak skill atıyorsunuz ve kahramanları tanrılar(zeus,hades,odin,thor,loki,ares,ra, vs vs vs vs) kapalı betasında oynadım çok iyi oyun.Land of Chaos online’ın tanrılı versiyonu. :smiley:

LoL aslinda cok iyi oyun ama her zaman oyunun icine eden birileri oluyor. Smite a bi bakarim. Ayrica konu disina cikmazsan herkez icin daha iyi olur moderator kardesim.

Arkadaşlar da tavsiye ediyodu bu oyunu bi de Level’in içinde inceleme yazısını görünce indireyim dedim ama baya karışık bi oyun galiba.Mantığı çözdüm de o büyülerin sırası,güçlerin kullanımını falan pek anlayamadım.
Bugün bi daha oynayıp adam akıllı çözmeye çalışayım şu oyunu bakalım.

Türkte 23 Levellık Nordicte 30 Levellık hesabım vardı.Fakat şu anda pcimde lol yok.Hesabı 30 level yapınca Ranked team kuracak adam bulamadım…

Bu arada Smite online şu anda beta aşamasında …İleride free to play olursa indiririm.

Şu aralar feci sardım. Sabahlara kadar oynuyorum. Uzun süredir böyle saatlerce oyun oynamamıştım, Allah sonumu hayır etsin.

Oha dayı sen ne yaptın ,yeni yılda af verirler

yedinci seviye falanım :’) VE ÖĞRENEMİYORUM ŞU OYUNU ÖĞRENEMİYORUM 2-7-6 FALAN TÜRÜ BİR SKORUM OLUYOR EN FAZLA
yardıma açığım evet…

Naginni679 ekleyin brolar 30 lw main jung