Legion

[b]Yönetmen:
Scott Charles Stewart

Oyuncular:
Tyrese Gibson, Paul Bettany, Dennis Quaid, Lucas Black, Willa Holland, Adrianne Palicki, Kevin Durand, Doug Jones, Kate Walsh, Charles S. Dutton, Jon Tenney, Erik Betts, Danielle Lozeau, Luce Rains, Josh Stamberg, Yancey Arias

Yönetmenliğini Scott Stewart‘ın yaptığı ve başrollerini Paul Bettany, Dennis Quaid, Kevin Durand, Doug Jones, Lucas Black, Tyrese Gibson, Adrianne Palicki ve Charles S. Dutton‘ın paylaştığı Legion fantastik öğeler taşıyan bir gerilim/aksiyon filmi. Filmde dört büyük melekten biri olan Mikail‘in dünyaya inmesi ve karnında insanlığın tek umudu olan çocuğu taşıyan bir garson kızı diğer meleklerden koruma mücadelesi anlatılıyor.[/b]

Ne kadar film varsa hepsini yazdın :smiley:
Emek vermisin teşekkürler.

ne demek rica ederim. herkes öğrensin, herkes film izlesin, izlettirsin istiyorum :slight_smile:

Paylaştığın bütün filmleri de izlemişim, ne tesadüf ^^ Filme çok çok iyi diyemem, ortalama bir şeydi ama Paul Bethany kessinlikle çok iyiydi, çok çok iyiydi.

Bu filmi ilk izlediğimde lokantaya gelen teyze beni epey korkutmuştu :smiley:

ne kadar güzel.senin izleyip de benim izlemediğim filmler vardır muhtemelen, tavsiyelerini bekliyor olacağım :slight_smile:

cidden çok korkunç ve beklenmedik bir sahneydi.bir anlık gözlerimi yummuştum ben de. :smiley:

Film güzeldi. Yani izlenebilir. Benim hoşuma dondurmacı gitmişti. O ne la dedim bir an. Yaşlı teyze kısmını sarıp sarıp izledim. İyi konuşuyor teyze. :smiley: