Leyla ile Mecnun

@funkin üslubuna çeki düzen ver birilerinin zevkleri tartışmak zaten yanlışken kalkıpta üslubu bozup velet, acımam gibi konuşmalara girmen doğru değil.

Bu konu başlığı söz konusu dizinin hayranları içindir temel olarak, ben de diziyi izlemiyorum ama bir eleştirim varsa yapar çıkarım dizinin takipçilerini beğenilerinden ötürü yaşlarını sorararak vs küçük düşürmeye çalışmam.

@Alcatraz sen de muhatap olma kardeşim.

Yayından kaldırılması kötü oldu. :sad:

kaldırmışlar yayından olacak iş değil… :s

Kaldırıldığına dair resmi bir açıklama yapılmamıştı en son, nerden ulaştınız bu bilgiye?

ERDAL BAKKAL’I YIKIP YERİNE AVM YAPACAKLAR. :(((((((

facede dalga var… Millet ayağa kalktı :D.

Leyla ile Mecnun resmi sitesinde açıklama yapılmış son verildiğine dair sanırım.

Meclise falan taşımışlar kaldrılmasıyla ilgili

https://twitter.com/efLAtunfilm/status/369877669300928512

Yanılmıyosam hala resmi açıklama yok ama Burak Aksak ve Cengiz Bozkurt dediğine göre öyledir.

Çok üzüldüm gerçekten. Adam akıllı 1-2 dizi var zaten onları da kaldırıyorlar.Umarım başka bir kanal sahip çıkar.

yapım firması facebook sayfasından duyurdu sanırım dizinin kaldırıldığını ve bütün gazetelerde bunu alıp yazdı yani büyük ihtimalle doğru ve eğer doğrusa sizin zihniyetinize tecavüz edeyim gül gibi diziyi yayından kaldırttınız ayıp be ayıp

Oyuncuların çoğu gezi parkı eylemlerinde yer aldığı için TRT yayından kaldırmış.

Bir diziden ne ister ki insan? Behzat Ç.'ye de aynısını yaptılar…

Aynı ekipten yeni bir dizi geliyor.

Haberi olmayanlara trt’nin yayınlamadığı 104. bölüm linkini veriyorum: https://www.youtube.com/watch?v=qUlrHCNGsj0

Henüz izledim. Benim için, 2. ve 3. sezonların tamamından daha güzel bir bölüm oldu. Mecnun’un konuşmadığı 1 yıllık zaman dilimini anlattığı için -asıl Leyla’yı unutamadığına inanabildiğimiz bir zaman dilimi olduğu için- içten bir bölüm oldu. Vaktiniz olduğunda izlemenizi tavsiye ederim.

Son olarak dizinin kaldırıldığı zaman facebook sayfamda yazdığım bir mesajla bitireyim: “O gemi elbet gelecek, siz merak etmeyin!”.

İmdb de puanlamaya giren ilk Türk dizisi olup sadece doğrunun yanında bulundukları için yandaş televizyon yayının kaldırdığı gelmiş geçmiş en iyi dizidir kanımca.

Bana göre bu dizinin en şanssız tarafından biri de TRT de yayınlanmasıdır.

dizisi çekilecek bir arkadaş grubunuz var mı? :slight_smile:

dizilerin en iyisidir

Gelmiş geçmiş en iyi dizidir. En iyi diyorum…en iyi… Başka da yok…