Maisie Williams: Dizi Başka Bir Yöne Gidebilir

#1

Zap2it: "Game of Thrones"un Arya Stark’ı ve sen ne kadar çok benziyorsunuz?
Maisie Williams: Bazen kesinlikle erkek gibi oluyorum. Demek istediğim, giyinmeyi seviyorum, dışarı çıkmayı seviyorum ama eğer sadece alışveriş veya başka bir şey yapmaya gideceksem, kot pantolon ve spor ayakkabı giyerim, eskiden her zaman ağaçların olduğu yerlere tırmanıyordum. Eğer daha genç olduğum fotoğraflara bakarsanız, bacaklarım kayalara ve bunun gibi şeylere tırmandığımdan dolayı kara ve mavidir.

Zap2it: Arya’ya daha sonraki kitaplarda ne olduğunu hiç okudun mu?
Maisie Williams: Arya’ya neler olacağını çoktan biliyorum, çünkü ailem kitapları daha önceden okumuştu, ama 1. Sezon’da dizinin kitaplardan farklı olduğunu duydum, bu yüzden hikayenin değişikliği durumunda okumak istemedim. Bu bir uyarlama, ve gerçekten başka bir yöne gidebilir, bu yüzden iki hikaye arasında kafa karışıklığı yaşamak istemiyorum.

Zap2it: Bu senin ilk oyunculuğun. Daha fazlasını yapmak istiyor musun?
Maisie Williams: Kesinlikle. Bu işi yaparken oldukça iyi zaman geçiriyorum. Bundan ne kadar zevk alacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Aslında oyunculuğu hiç düşünmemiştim, çünkü her zaman bir dansçı olmak istedim. Bu oyunculuk fikri doğduğunda, “Peki, kaybedecek bir şeyim yok” diye düşündüm, ve sonra bütün her şey çok hızlı oldu. Ama evet, bunu seviyorum, ve bu gelecekte kesinlikle yapacağım bir şey. Ayrıca yaklaşan bir kaç farklı şeyler de var.

Çeviri: Bia
Kaynak
Blogda yayınlandı: http://www.gameofthronestr.com/maisie-williams-dizi-baska-bir-yone-gidebilir/