Margaery - Sansa

Yeri tam olarak burası mı bilmiyorum ama konuyu buraya yazıyorum. Yeri burası değilse lütfen uyarın.
Sizce hangisinin gözleri daha güzel. Gerçi lens takıyorlar mı bilmiyorum ama söyleyin yine de.
Ben Margaery/Natalie diyorum.

Natalie alır. Sansa büyüdükçe hayvanlaşmış. Deve gibi… .s
Natalie’yi severim ama. Hem oyunculuğu da iyi. :3

Natalie <3

Edit: Marg değil Natalie. Ona göre. :slight_smile:

Natalie herkes tarafında çok beğeniliyor ama abartılıcak bir güzelliği olduğunu düşünmüyorum benim oyum Sophie dedim ama gittim Natalie dormer verdim.

Sansa çok daha güzel Margaery’den. Margaery için biri domuz suratlı diyordu sanırım Cercei’ydi son derece doğru bir tespit :smiley:

Sophie Turner. Onun gözleri gri - metalik yeşil gibi. Objektif miyim bilemiyorum tabii, Natalie Dormer’a oldum olası gıcığımdır.

Sophik daha natalie yanında çömez

forumda ben diyordum, dizide margaery’in kuzeni diyormuş onun ağzından duymuştuk :stuck_out_tongue:

gözlere gelirsek; koyu mavi göz rengini çok severim. ikisininde gözleri çok güzel ama natalie’nin daha koyu duruyor bu yüzden natalie.

Tartışmasız Natalie

başlıkta bile birinci belli

Sansa Stark tabiki …

Natalie Dormer.

Natalie Dormer daha iyi ya sansa ile o karsılastırılırmı sansayi arya ile karsılastırın nathalie ezer :slight_smile:

açık ara Natalie Dormer…

Natalie nin gülüşü ^^
Fakat Oyum Sophie ye,Natalie nin burnunu bir türlü sevemedim ve Sophie’nin bu sezonki değişimi çok etkiledi ayrıca daha onu gülerken göremedik,yüzü bi gülse :slight_smile:

Margaery tabi :slight_smile:

sansa

Goz rengi olarak belki Natalie alir ama tip olarak acik ara Sophie. Nasi yapiyorlar bilmiyorum ama dizide gercekten birseye benziyor Natalie, burdan dizi makyözlerine alkışlar

İkisininde gözlerine … bi halt değil.

sansa çirkin ama

sansa yı işaretledim ama
ikisi de canlarım benim