Margaery - Sansa

Sophie’de masum bir guzellik var bence

Göz olarak Sansa ama Margaery’i daha güzel buluyorum ben

sansanın dizideki hali biraz ikinci sınıf olmuş :smiley: kadın olmuş ama lady olamamış hiçmi kadınlık yada şehvet göstermez bu kız ya.

margeary tabiki ama sansa reelde harbi çok fena hatunmuş…

Marg, ama Sansa’nınkiler de yabana atılacak gibi değil.

Marg gözleri korkunç çirkin.
Sansa ağlamaktan mahvolmuş.

Ceylan gözlüm benim o. <3
Sansa yanında yesin nane!

Allah için ikisinin de göz rengi çok güzel fakat yüz şekli ve göz yapısı olarak Sansa bir tık daha önde.

Yalnız @3k1907 'ye katılıyorum, dizide Sansa’yı gösterişsiz yapabilmek için tüm saç şekillerini ve kıyafetleri seferber etmiş gibiler. Makyaja bir şey demiyorum şu an için, yeni genç kızlığa adım atmış bir karaktere uygun. Tabi şimdilik…

ya göz mü karşılaştırıyoruz cidden -.-
Sansa da Sophie de 1 değil 5000 adım önde bence

sanzaaaaa xd

.s

Yeşil göz her zaman ön plandadır benim için.

taşlayacaklar ama neyse natalie sadece dizide güzel öyle normal hali pekde güzel değil,ama sophie gerçekten güzel sadece dizide çirkin çıkıyor biraz ama gerçekte en güzelleri o .

@“Bloodraven”‘ın gözleri hepzinden güzel :’)

Şu kadınları bibirleriyle kıyaslamaktan vazgeçin.

bikere her durumda natalieyi öne çıkarıyorsunuz nesi güzel natalienin tavşana benziyor bence ayrıca adaletsiz davranıp her oyu ona vermişsiniz sanki gerçek dany önünüze çıkmışta bana oyver demiş gibisiniz neresi güzel?

İkisi de beş para etmez.Fahişe rolü oynatılan herhangi bir kadın bunlara bin basar.

Zevkler ve renkler tartışılmaz diye bir söz var. İsteyen istediğini beğenir. Bunu yargılayamazsın.

Natalie dormer taşşş

Margaery tabiki. Kadın beni büyülüyor…

İlk göz ağrım olduğu için Sansa. Natalie Dormer’ı da çok beğeniyorum.

Nathalie’nin gözlerinin rengi ve sekli daha güzel, anketin esas sorusu da bu zaten.
Ama soru “Hangisi daha güzel?” olsaydi, Sophie derdim.