Martin bize her şeyi söylüyor

@Aang
@Mormont’un Kargası
Mavi çiçeğe yorumum heralde Jon snow olur.
Rheagar başka bir imgede geçiyordu sanırım. “Onun adı Aegon, şarkısı buz ve ateşin şarkısı” diyordu oğluna hitaben.
Jon’a dönersek eğer, mavi gül deyince Lyanna aklıma geliyor direk. Jon büyük ihtimal Lyanna’nın oğlu.

mavi çiçeği bırakalım gemi güvertesindeki ceset victorian diye bağırıyor bence

buldum arkadaşlar rhegar, lynaa ya turnuvada mavi güller veriyor.Anladınız siz onu :slight_smile:

stannistir o stannis :3

stannis başka yerde geçiyor
Not: ayyy sirrr

@Egg Jon Rheagar ve Lyanna’nın oğlu çıkarsa Jon içinde söylenmesi makul olur.

[quote=“Mormont, post:24, topic:5674”]

stannis başka yerde geçiyor
Not: ayyy sirrr
[/quote]nerde söyle :smiley: kuzgun muzgun mesaj ulaştır bana :3

ben sabahatan beri jon diye kendimi yırtıyorum ve kanıtım’da var .Rhegar harrenhalldaki turnuvada Lyanna’ya mavi renkli çiçekler verdi . Jonda bu mavi çiçeği temsil ediyor.

Tamam sana da inanıyoruz :slight_smile:
Bende katıldığımı belirtmek için söyledim.

peki güvertede yatan ceset ?

Buyuk ihtimalle üstad aemondu

Buyuk ihtimalle üstad aemondu

çok mantıklı

Hangi kitaptaydı bu ?

Konunun ilk mesajında Kitap ve sayfa numarası yazıyor olmalıydı galiba.

Böyle şeylerin tartışılması ve her yeni kitapta tartışmaların artması bence güzel.Kurgusu çok güzel hikayenin bi tanıma uyan birsürü insan bulabiliyosun.Teorilerden birinin doğru olduğunuda söyledi martin ama hangisi :smiley:

Daenerys’ın gördüğü her şey doğruysa, quaithe de ona yardım etmeye çalışıyorsa halkın sevinç çığlıklarıyla birlikte tahta geçen Daenerys oluyor. Ama sadece Daenerys’ın gördükleri doğruysa, quaithe destek değil köstek oluyorsa, o zaman tahtı Jon alıyor. Kehanetler Jon’u gösteriyorsa neden tüm bunlar Daenerys’a gösteriliyor peki? Aradaki ilgi nedir? Yeğeni olduğu için mi sadece? (teoriye göre)

Bence bu olay aegonla ilgili. Dorne da ejderhalı bir sancak kalkacak bence.

Gece gizlice evimize girip biz yataklarımızda mışıl mışıl uyurken kulağımıza fısıldıyor her şeyi. “Öleceeeeeeek” diyor… “Herkessss ölecek efendimisssssss… Efendi Martin düğünleri çok seviyorrrr, tısssss”

Martin her şeyi söylüyor ve ardında sayısız açık kapılar bırakıyor. Öyle ipuçları var ki seride, sonu kime, nereye çıkacağı kestirilemez… En basitinden Azor Ahai. Tuz acı vs. gibi ipuçları var ve seride bu söylenenlere uyacak o kadar çok karakter var ki ne olacağı belirsiz…

Meereen’de de kalktı aynı sancak. Benim anlamaya çalıştığım ama cevabını bulamadığım şey şu: Robb, Aegon, Jon ve benzeri olacak olaylar neden Daenerys’a gösteriliyor. Yani Daenerys’ın geleceği görüyor olması veya öyle demeyelim de hadi, gelecekten haber alabiliyor olması nereye varacak? kendisi westeros kraliçesi olmayacaksa bile olacak kişiyi ve olamayıp ölecek kişileri gördü orada, en azından bir kısmını? neden ona gösterildi geçmiş ve gelecek?

Taş canavar ya ejderha kayası ya da Kışyarıdır benim düşünceme göre.