Martin Ejderha Öldürür mü?Spoiler İçerir

Eddard Stark, Robb Stark, Catelyn Stark’ Robert Baratheon, Renly Baratheon, Viserys Targaryen, Balon Greyjoy, Joffrey Lannister, Tywin Lannister, Martyn Lannister, Stafford Lannister, Lysa Tully ve Jon Arryn’ı öldüren bütün diyara Brandon Stark ve Rickon Stark’ı ölü olarak yutturan Theon Greyjoy’a ışkenceler uygulayıp derisini yüzen, Jaime Lannister’ın elini kesen, yazarımız George R.R. Martin ejderha öldürür mü?Martin bu kadar psikopat mı?Ne diyorsunuz?

undefined ne arkadaş ?

mesaj gönderirken hata veriyor anlamadım gitti.Bir mesajı 3kere yazdım sinir oldum

Daha önce birisi de aynı sorunu yaşamıştı. İnternet tarayıcınızla alakalı bir sorun olabilir.

Eğer Dany’nin davadan düşmesini istiyorsa bence öldürür.

ehuehueheuhu Hodor gibi sadece 1 şey yazabiliyor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bence öldürecek.Ejderhalar büyüdüğünde tahtın kazanılması çok basit olur Martin bu tarz yazan bir yazar degil

Bence, Braavos ve Yüzsüz Adamlar en sonunda Dany ve ejderhalarını öldürmeye çalışacak. Braavos ve Yüzsüz Adamlar, Valyria’dan kaçmış kölelerdi ve ejderhalar onlar için kesinlikle kölelik anlamına geliyor. En azından birinin öldürüleceğini düşünüyorum.

Forumla alakalı bir sorun olabilir,tabi farklıda olabilir.
Mimar Brandon Stark,tema olarak hangi temayı kullanıyorsun?Forumda ki temadan bahsediyorum yani.
Edit; deneme yaptım temalar ile sorun ile karşılaşmadım.

Sorun tarayıcı veya dns ayarları olabilir.

Konuya gelirsek,
Olabilir neden olmasın hatta şöyle tasarladım ben -diğer ejderhalardan birini kontrol eden kişi seçtiği yol farklı olsa ve ejderhalar arası savaş çıksa? Ne güzel olurdu-

3 Ejderha ile Krallığı almak çok kolay olur diye düşünüyorum.Malesef en az 1 Ejderha ölür.

Bu ejderhalar nasıl çiftleşiyor ?
Dany’nin ejderhalarından hangisi erkek hangisi dişi ?
Çoğaltsa olmaz mı ?

Cinsiyetsizler. Yani direk yumurta bırakabilirler diye düşünüyorum.

Arkadaşım da ejdaralar büyüdüde çifleşmesi kaldı :slight_smile: martinin nahapca belli olmaz herif bütün iyilere taklayı attırttı nerden baksan tullyler starklar baratheon yakında arrnyde atar o lider varken martinin hastasıyız ama sol gösteriyo sag vuruyo

Zaten 5.Kitapta Drogon’u dövüş çukurlarında nerdeyse öldürüyorlardı.Daenerys Drogon’a binip kaçtı

Eğer ejderhalardan biri ölürse Bran’e girebilecek bir beden olur.Ve o zaman Kanatlı Kurt olur.

Ben hiç böyle düşünmemiştim waow

nasıl yani ölen ejderhanın branle ne alaksı var ejderha ruh gümrük amiri bran mi ??

The Twins’i Harrenhal’dan hallice yapar.Ve Others’a karşı ateşle savaşabilir.

Warg yeteneği onun bedenlere girebilmesini sağlıyor.Ölü bir ejderhanın bedenine hiç kasmadan girebilir.

Bran Yeşilgören ya hayvan yada insanların zihnini kontrol edebiliyor

adamım zaten biliyorum bana çaylak got fanı muamelesi yapmayın bizde okuduk kitapları 4.5. kitap spoilerlarımız var ama onun gibi 1000 tane warg varken niye ona giriyo arkadaş direk bran deyince yazdım