Menderly'ler Menzilden Neden Kovuldular?

Manderly’ler güneye inip haklarını almasını istemişimdir hep heralde şu anda eski kalelerinde
Birileri yok umarım alırlar. (Menzil Lordları Garth Yeşil Elin çocuklarının soyundan geliyorlar bu manderly’ler hangi çocuğunun soyumdan geliyor?)

Buz ve Ateşin Dünyası kitabında Beyaz Liman diye bölüm yok
Beyaz liman ve Manderlyler konular içinde geçiyor ama tek başına Beyaz liman bölümü yok

Öncelikle, “cevapla”'dan yazabilirdin, veya @… şeklinde kullanıcı adımı yazabilirdin, böylece bildirim gelirdi bana. Benim yorumuma cevap yazmak, ama benimle muhattap olmamaya çalışmak… Bu neyin kini, ofkesi? Neyin gururu?
Neyse, eyvallah.

Buz ve Ateşin Dünyası kitabı bana henüz ulaşmadı; wiki’de Beyaz Liman yazdığı için, ben de buraya o şekilde aktardım. Muhtemelen kitabın Beyaz Liman’dan bahsedildiği Kuzey bölümü kısmıdır.

Bu arada Manderly’ler ile röpörtaj yaptım, öncelikle herkese selam söylüyorlar, ayrıca insan yemiyorlarlarmış, genetik olarak obezitelermiş, sonrasında ise white arbor’un geleceği hakkında güzel bir planları varmış ancak henüz açıklamak için zaman olduğuna vurgu yaptılar.

Böyle Skyrim’i GoT’a uyarlayan bir mod var mı harbi?

Skyrim degil ki, Warband bu .)) , olsa keske

Aaa doğru kafa karışıklığı olmuş ufaktan :).

Daha önce Dragonborn vs Daenerys diye konu açmıştım. Ama arkadaş tek bir insan bile s.klemedi. Böyle bir şey olabilir mi ya bir tane bile mi skyrim oynayana denk gelmez konu :joy::joy::joy::joy:

Ne kadar çirkin bir yorum bu böyle… “Erken bunama” öyle mi? Sikayet de ettim, haberin olsun. Umarim gereken yapilir. Daha yakin zamanda sana bir fotograf ile hakaret edilmisti ve sen tepki göstermistin hakli olarak. Simdi senin bana “Erken bunama yasiyorsunuz”, “kendi söylediginizden bihabersiniz parson yasli ya da erken bunamadan muzdariptiniz” demen o olaydan ne kadar farkli?
Ben sana direkt “Benimle konusma” dedigimi hatirlamiyorum, 3-4 defa laf atma gibi bir durum da yok. Forumun en’leri konusunda senden de bahsetmem, alingan üye oldugunu söylememde kesinlikle kötü bir niyet yoktu. Bunun disinda seninle konusmadim, hiçbir sekilde de laf atmadim.

Yukaridaki yorumumda da, esas konu hakkinda, seni rahatsiz edecek bir sey yazmadim. Vikide kaynak olarak “Buz ve Atesin Dünyasi - Beyaz Liman” yaziyordu, ben de bu sekilde aktardim dedim sadece. Neden öyle yazdigimi açikladim.

Pdf olayina gelirsek… Konu neden buraya geldi onu anlamadim tabi ama… O yaptiginiz yanlisti. Resmen korsanciliktir, suçtur, emege saygisizliktir. Forumu da zor duruma düsürebilir bu; yayinevi sizin kitabin pdf’ini, yani korsanini paylastiginizi ögrenirse, bunun cezasi foruma kesilebilir. O söz konusu yorumunuz bu yüzden silinmistir.

Benim toplamda heralde 1200 saat skyrim oynama deneyimim var, her turlu mod ile oynadim lakin objeler ve 1-2 npc disinda kimse Got’u Skyrim’e uyarlamadi, bu saatten sonra tum westerosu modelleyip ekleseler bile oynamam, beni daraltiyor oyun :smiley:

Skyrim eskimez. Eskiyemez. Ben oynarkm valla :smiley:

Daha önce bethasda ve GoT başlığında da söylemiş olabilirim, Ulfric ve İmperiallar arasında mekik dokuduğumuz gibi kral taraftarları arasında mekik dokusak röportaj falan yapsak çok eğlenceli olur skdkdk

bende isterim ama yeni oyun ile, yep yeni mekanikler ile :smiley:

Güzel oyun ama çok eksiği var.

işte hatırlamıyorsun onun için dedim hatırlasan benimle konuşmak zahmetine girmezdin girsende en azından böyle böyle ama diyerek başlardın
istediğiniz kadar şikayet edin forum şikayetlerini çok takmıyorum çünkü bana ingilizce sözle hakaret edildi o üyeye birşey yapılmadı, bahsettiğin resim için ben dahil birkaç kişi şikayet etti resim silindi diye üyeye birşey yapılmadı şimdiye kadar saygımı bozmadım bozmam da ve bütün bunlardan sonra alıngan oldum iyi kötü umrumda değil
yazdıklarını araştır, dedin, ben hiç birşey uydurmuyorum ve bir şeye tepki koyuyorsam bu alınganlığımdan değil kesinlikle olan şeye rahatsızlığım tepkim o kadar
bu da sana son cevabım yeter

Ooo sende mi warband oynardın. Heralde sen de Bannerlord bekleme tayfasındandırsın

Hasreti ile yanıp tutuşanlardanim desem daha doğru olur :smiley:

Bizim Hocam Bile Demişti O oyun hala çıkmadı mı duyurulduğunda ben daha mezun olmamıştım dedi :slight_smile:

Bu yilin ilk ikinci ceyreginde duyurulmasi on goruluyo, en kotu 3-4 ay icinde cikar diye umut ediyorum .)

Almanlar falan yavaştan dalga geçmeye başlamış zaten Türkler anca sucuk yapabilir ehe ehe diye

sucuğa kurban olsunlar :grinning:

Şu Bannerlord çıksın varya çok fena got modu olur gerçekten. benim ilk amacım essosa koloni yapmak olucak :slight_smile: