Menderly'ler Menzilden Neden Kovuldular?

hiç sevinme bu arada vadi ordusu da pek beceriksizmiş burnunun dibinde saklandım bulamadı beni koca ordu :joy::joy::joy::joy:

Bu forum kimleri gonderdi be şanlı zamanlarında. Heyt be benim kaç tane hesabim banlandi

Kesin Benim şahini varglayıp dolaşıyorsundur gel fino fel gel

warg yeteneğim yok :smiley: ama bulamadınız beniii :smiley:

Aha buldum bak arkana “gümm”
“Fecr Banned”
Fecri diriltmeyin

Artik kimse banlanmiyor çünkü foruma mod girmiyor

Fecr ölmedin demi fecrrrrrr

bulamadın ki kandırdim hangi garibi öldürdüysen
çoktan kaçtım ordan da kartal yuvasını boş bırakmışsın ohh rahatıma bakıyorum gel de al alabiliyorsan artık benim :smiley:

Ben kartal yuvasından ayrılmadım ki aşağıya mesaj gönderiyim de yolu kapatsınlar. Sadece ikimiz kaldık ya sen ya ben birimiz ölecek pardon benim şovalyelerimde vardı unuttum

yalana bak Kartal yuvasının yolunu kapattım bile ben :smiley: şovalyelerde bana geçti ohh :joy::joy::joy:

Ay kapısında seni baş aşağı iple tuttuğum için kafan biraz bozulmuş bunlar son sözlerin mi salıyom ipi? :slight_smile:

La havle… Ya sabir…
Uyduruyorsun mu dedim? Yanlis hatirliyorsundur veya senin zannettigin sekilde degildir o.

Kizarsaydi sasardim zaten.

Takdir beklemiyorum. Sen kimsin ki ben senden takdir bekleyeyim?

Harbiden mi? Nasil çürütmüsüm acaba?
Bir kez daha alingan oldugunu söyledigim için mi? Alingansin evet. Gerçegi söylüyorum, bana yansiyani söylüyorum, bundan kötü niyet yok.

Hee su mesele… Baslikta yazdiklarimiza yetisemedigin için bize atarlandigin olaydan bahsediyorsun. Ben ne dedim ki sana orada? “Ne yapabiliriz yani? Sizin konuya yetismeniz için Ayça ile arada sirada tartismaya mola mi verelim?” falan dedim. Gelip resmen bizim sizi dislandigimizi ima ettin sen, ben de öyle bir durumun olmadigini anlatmaya çalistim üslubuma dikkat ederek. Orada da olayi büyüten, trip atip giden sendin.

Tartisma için herkesten özür dilerim. Bu sondu.

Hep bu sondu diyorsunuz da yine tartışıyorsunuz şu tartışmayı gerçekten kapatalım lütfen @fecr umarım cevap vermessin cevap verirsen Starkgaryen cevap vericek sonra sen sonra yine Starkgaryen sonra yine sen … Böyle devam eder tartışma bitmez. Bu kavgaya noktayı koyuyorum.

unnamed

Lütfen son olsun her iki taraf için de söylüyorum bunu

Bu kez sondu, gerçekten. Bu kadar da uzatmazdim aslinda ama arkadas resmen ortada hiçbir sey yokken bana hakaret etti, konuyu oradan oraya çekti ve dogal olarak buna çok sinirlendim.

Tekrar özür diliyorum hepinizden.