Merhabalar Efendim

Merhaba. Forumda yeniyim. Adım Tahsin. 16 yaşındayım. Feci Game of Thrones hayranıyım ama öyle böyle değil. Çok seviyorum. En sevdiğim hane Stark’lar. Çünkü çok onurlu ve iyiler. En sevmediğim hane de Lannister’lar. Çünkü çok onursuz, haysiyetten yoksun ve zalimler. Tabi bu dediklerim Jaime ve Tyrion için geçerli değil. En sevdiğim karakter de Arya Stark. No one olması, ailesinin intikamını almak istemesi, tavırları, hareketleri falan kendisini sevmem de en büyük etken. En sevmediğim karakter de Joffrey. Çünkü tam bir cani. Great War’da tarafım insanlar. Bunu neden söyledim bilmiyorum ama Akgezenleri tutan da var. Galiba o yüzden.

Her neyse, bunları tabi ki de diziyi izleyerek söylüyorum. Kitapları da ben de var. Okuyorum. Belki kitabını okuduktan sonra düşüncelerim değişir. Ha bu arada sıkı Pro Wrestling takipçisiyim.

Ee sizler kimlersiniz? Tanışalım. :slightly_smiling_face: Bu arada sormak istediğim bir soru var. Forumda RPG var mı? Yoksa açılması düşünülüyor mu?

Hoş geldiniz efem.

Aramıza bir Stark daha gelmiş, hoş gelmiş. Stark sayısının-bilhassa Arya severlerin- artış göstermesi benim her daim sevindiğim bir durum olmuştur. (Profilden hane kaydınızı yapmayı unutmayınız. :wink: )

Bendeniz de Stark Hanesine mensubum ve sırasıyla en sevdiğim iki karakter; Jon Snow ve Arya Stark’tır. Dizi üzerinden konuşmayı sevmem çünkü bana göre geldiği nokta feci korkunç ve ööö seviyesindedir. Kitaplar hakkında konuşmak isterseniz ben buradayım. (Kitapları kesin bitir bak. :wink: )Bilhassa forumun kuram delisiyim. :smiley:

Burada başka deli arkadaşlarımız da var, hepsinin kendine has tatlış ve uyuz özellikleri var(bende olduğu gibi), iyi anlaşırız diye düşünüyorum. :slight_smile:

RPG yok ve yakın zamanda açılacağından şüpheliyim ama Demir Taht’ın sahibi @bekircem’e sorabilirsiniz.

Şimdilik benden bu kadar, forumun keyfini çıkart.

Benden koyu bir Stark olmadığına kendimi ikna ettim yarışmayalım istersen srmlkgerakşmhlaemrk bu arada ben de Pro Wrestling takipçisiyim hangi şirketleri takip ediyorsun?

Hoşgerldin öncelikle :blush: Ben de Yunus Emre ve ben de 16 yaşındayım. İstanbul’da oturuyorum (Sen yazmamışsın ama sonra görünce hatırlarsın). Açıkçası bir buçuk yıl öncesine kadar dizi ve kitaptan bihaberdim ve hiçbir şey bilmiyordum. Sadece adını duymuştum. Bir arkadaşımın zoruyla başladığım dizinin ilk bölümlerini pek beğenmesem de sonra altında yazan derin hikaye, gerçekçilik ve bolca ölümlerden dizi en sevdiğim dizi oldu.

Diziye bayıldım diyorum tabi ki hatta baya hastasıydım birkaç kere başından başlayıp izledim. Ve diziye başlamamdan 2-3 ay sonra tanıştığım kitaplar beni daha çok büyüledi. İlk kitabı çok geniş bir zaman diliminde okudum ve genelde sıkıldım, çünkü bildiğim olaylar adlarını ezberleyemediğim kadar çok karakter. Hepsi çok sıkıcı gelmişti. Ama kitaplarda ilerledikçe dizinin ne kadar kötü olduğunu (özellikle dörten sonra) ve kitapların ne kadar güzel olduğunu öğrendim. Her yeni karakterle yeni bir hikaye başlıyordu. Kitaplar hiç bitmesin diye adete ağlıyordum ama bittiler ve efsane bir serinin daha sonuna geldim diye çok üzüldüm (en azından yeni kitaplar çıkana kadar). Yani kitapları oku dizinin bir daha yüzüne bakmayacaksın.

Seriyle ilgili tam bir Starkçıyım. Starklarda sevmediğim kimse yoktur. Ama en sevdiğim Stark Robb, ondan sonra da Arya. Zaten savaşta da en çok Robb’u destekliyordum. Catelyn ve onun ölümünde yıkıldım. Onun dışında en sevdiğim hane Starklar ama başka haneleri de tutarım arada. Tully’leri ve Arryn’leri severim. Tyrell’ler de biraz şımarık ama iyi insanlar. Lannister’ları sevmem. Greyjoylar biraz karışık ama nötrüm. Baratheonlar iyidir ve Martelllere aşığım. Targaryen’i hane olarak severim ama karakterlerini pek sevmem (Dany dışında kitaplarda en sevdiğim ikinci karakterdi Robb’dan sonra, zaten 3. de Arya). Eddard ve Catelyn en sevdiğim çift falan filan.

Forumla yaklaşık 0.5-1 yıl önce tanıştım ve baya bağlandım ama sonra dersti okuldu bıraktım. Şimdi yine girmeye başladım. İstersen arkadaş olabiliriz. Zaten burası çok iyi bir platform, sıcak yani. Nerede yaşıyorsun ya çok merak ettim?

Hangi kitaptasın bilmiyorum ama kitapları okudukça düşüncelerini ve sorularını bizimle paylaşırsan hepimiz için daha rahat olur, yeniden hoş geldin. Sormayı da unutmim kalan kral/kraliçelerden kimi destekliyorsun (KİTAP SPOİLERI ———> Ben Dany’yi saymazsak Stannis’i, çünkü Aegon’un gerçek olduğunu düşünmüyorum <——— KİTAP SPOİLERI)

Hoşgeldin forumun tek kuralı var o da Jaime’ye tapmaktır aklınızda bulunsun.

Jaime seride en sevmediğim karakterler arasında :confused:

Ya sen ne diyosunn? Stark hanesi için canımı veririm ben.

Bu arada WWE, NXT ve NJPW şirketlerini takip ediyorum hocam. Ya siz? Ha, en sevdiğim güreşçi de Finn Balor belirteyim. En sevdiğim kadın güreşçi de Ember Moon.

Oluur, arkadaş olalım. Bu arada İzmir’de yaşıyorum. :slight_smile:

Hocam Stark konusunu hiç tartışmayalım gmamkgermkhlaerhmekahlrrea

Hocam ben de WWE, NJPW , Lucha Underground bunları takip ediyorum en sevdiğim güreşçi John Cena ve Kane, Kadın olarak da Alexa Bliss ve Becky Lynch.

Hoşgeldin ortalığın Stark dolduğunu görmek güzel benim de en sevdiğim karakter Brandon diyebilirim nickten de anlayabilirsin :smiley: En kısa zamanda kitapları bitir bence. Ha bu arada akgezenlerin kazanmasını isteyenlerdenim xd

Hoş geldin. İyi forumlar. RPG yok :frowning:

Selamun Aleyküm ben evren. Ankara’da yaşıyorum, ekonomi dünyasını takip ediyorum sürekli. Mühendisim ve 28 yaşındayım. Hayatı dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi forumlar herkese.

Selam Evren. Hoş geldin foruma :slight_smile:

Merhaba Tahsin, hoş geldin foruma. Keyifli vakit geçiririz umarım :slight_smile:

Teşekkür ederim hoş buldum :slight_smile:

Aleykümselam yeni gelenlere. Etkin olsanıza forumda :smiley: