Nba

Arkadaşlar dünya basketbolunda en popüler ve en iyi lig olan NBA ve takımları ile ilgili görüşler paylaşabiliceğimiz konudur

Takımlar:

EASTERN CONFERENCE:

-Atlantic:

*Boston Celtics

*Brooklyn Nets

*New York Knicks

*Philadelphia 76ers

*Toronto Raptors

-Central

*Chicago Bulls

*Cleveland Cavaliers

*Detroit Pistons

*Indiana Pacers

*Milwaukee Bucks

-Southeast

*Atlanta Hawks

*Charlotte Bobcats

*Miami Heat

*Orlando Magic

*Washington Wizards

WESTERN CONFERENCE

-Southwest

*Dallas Mavericks

*Houston Rockets

*Memphis Grizzlies

*New Orleans Hornets

*San Antonio Spurs

-Northwest

*Denver Nuggets

*Minnesota Timberwolves

*Portland Trail Blazers

*Oklahoma City Thunder

*Utah Jazz

-Pacific

*Golden State Warriors

*Los Angeles Clippers

*Los Angeles Lakers

*Phoenix Suns

*Sacramento Kings

Nba = Boston Celtics, Steve Nash, Manu Ginobili…

Benim için budur. İzlemesi en zevkli spor organizasyonudur bence.

LA Lakers kalp.

Miami Heats ve Bulls :*

Boston Celtics der giderim arkadaş.

[color=#006400]I AM A CELTIC

Ömer Aşık’ı takip ediyorum şu sıralar iyi işler yapıyor all star olursa bomba olur ama şimdilik zor, en çok gelişen oyuncu olabilir

evet allstar zor ama houston a gelmekle nekadar iyi bi karar aldığını da öğrenmiş olduk ömer in bulls tayken noah ın gölgesinde kalıyodu 2-3 maçta kendini gösterebildi geçen sezon

Bulls’la yaptıkları maçta Noah’ı iyi tokatladı zaten :slight_smile:

.) bn enesinde başka bi takıma geçmesini isterdim şöyle 4 te baya bi eksiği olan bi takıma…

Aynen ya onun da Utah’ta başını yediler resmen madem oynatmayacaktınız niye aldınız? Gerekirse en alt sıralardaki bir takıma gitsin ama oynama süresi bulsun yeter ki kendini bir göstersin gerisi gelir zaten.

bncede ya şu an orlando o bölgede sorun çekiyo enes gitse oraya bikaç maça girer 5 e

Go Heat diyorum, başka da birşey demiyorum

Kobe’nin forması emekliye ayrılmadığı sürece Lakers favorimdir. Oyunlarda vs. Atlanta Hawks’la oynamayı severdim. Onlar da bir türlü çıkışa geçmedi…

Boston Celtics ! Bulls’u da severim ama Celtics bir adım öndedir benim gözümde.

miami heat bir harika dostum:D

celtics forever…
kobede bu sezon geçen sezona göre daha formda ama lakers takım halinde havaya giremedi ne yazıkki

nba e özel bir ilgim yoktur ama lakers ın maçlarını görürsem kaçırmam :slight_smile:

Sacramentonun süper olduğu 2001-2003 yıllarında (pejali chrisli mikeli sacramento) sacramento askım başladı… Son zamanlarda NBA in en kötülerinden olsada hala kingsciyim… Bu sene toparlanmaya başlıyoruz ama… thornton cousins ve Evans çok iyi oyuncular birde çaylak toması çok beğendim… Bu sene olmazsa seneye playofflardayiz…

Ömer Aşık 20 sayı 18 ribaund! coştu iyice, seviyorum bu çocuğu :slight_smile: