Ne yapmalı?!

Arkadaşlar merhaba. Taht Oyunları ve Kralların Çarpışması kitaplarını okuyalı çok oldu. Ara vermek zorunda kaldım. Şimdi yeniden başlamak istiyorum. İlk kitabı iki defa okuduğum için olayları net hatırlıyorum. Fakat ikinci kitaba dair meseleleri pek ayrıntılı hatırlayamadım. Şimdi tekrardan başlayıp tek seferde şu kitapları bitireyim diyorum; ama baştan mı başlamalı? Yoksa, gel ben sana ikinci kitaptaki meseleleri anlatayım, diyen var mı?

arkadaşım foruma bakarsan sohbetlerin arasında ikinci 3. kitap derken kayboluyorsun kitabı yeniden oku olmaz dersen 3 ten başla devam et belki hatırlarsın hatırlamazsanda forumda konuştukça kaparsın birşeyler
ama benim kendimce tavsiyem yeniden okuman olur

Bence hiç sıkıntı etmeden oku bir şey kaybetmezsin

Yeniden baştan başla derim ve bu sefer “ipuçları” gözlemleyerek, gizem yakalamaya çalışarak okursan biraz daha ilginç olur.

En iyisi 2. kitabı tekrar okuyup ( net hatırlanan povlar atlanarak hızlı okunabilir) devam etmek. Gerçi hatırladığım tek şey Bran povlarının güzelliği, Sansa povlarının sinir bozucu olduğu :smile:

Bran pek sevilmez ama ben Bran povlarına bayılıyorum ya :smiley: Sansa aynen sıkıcı ama sonradan çok güzel oluyor 3.kitaba gelip Jaime oku bitmesin diyeceksin povları :smiley:

2.kitabı bir daha oku.Özellikle Tyrion bölümleri süper.

3.kitap serinin şaheseri en iyisi.