Ne Zaman?

arkadaşlar sabırsızlıkla bekliyorum hatta kılıçların fırtınasına birden yüklenip 12 günde 2 kısımıda bitirdiğim için pişmanım ama dayanamıyorum ne zaman çıkacak her hangi bir bilgiye sahip olan varsa lütfen aydınlatsın

Sibel Alaş çeviriye başladı.Ekim,Kasım gibi gelir

bence yine Mart-Nisan gibi çıkar.

O kadar sürmeyeceğini düşünüyorum.

keşke ağustos eylül gibi çıksa adananın sıcağında evden çıkmamaya bahane olur hem :smiley:

zaten yaz okulumda başlıyor :frowning:

Ortalama 5 ay sürecek.Sayfa sayısına göre bu süre artabilir,azalabilrde.Kralların çarpışması 4 ayda çevrildi.Kılıçların fırtınası 5 ayda.Bu da öyle sürer.

Yok artık !
Sibel Alaş 18 Nisanda başlamış çeviriye eylül, ekim gibi gelir diyorum.

Eylül Ekim gibi gelir diyorum bende. Kılıçların Fırtınası diğer iki kitaba göre daha uzundu.
Bu kitap biraz daha kısa.

Ayrıca aşağıdaki resme dikkatle bakarsınız kitaptan bir bölümü göreiblirisniz :slight_smile:

evet ilk bölüm galiba. Eski Şehirde geçiyor.

millet bu da sibel alaş ablamızdan http://twitpic.com/9b1btu :slight_smile:

bence o surede ingilizce ogren, 4-5 bitir kitaplari :slight_smile:

aynen çok mantıklı zaten yeni kitaplarda birkaç seneye çıkar anca :slight_smile:

bu 4. ve 5. kitapları nerden okuyabilirim?

e mail adresini ver pdf olrak gönderiyim 4. kitabı

sabırızlıkla bekliyorum Taht Oyunları’nı 3 Kralların Çarıpışması’nı 7 Kılıçların Fırtınası bölüm I ise 10 günde bitirip daha 20 saniye önce 2 kitabın daha çıkacağını öğrendim :frowning:

1. kitap biraz geçiştirme gibi olucağından ben pek heyecanlı değilim açıkcası.

Heyecanla bekliyorum hiçte geçiştirme değil 3.kitaba kadar Stark Lannister savaşı okuduk şimdi Dorne u falan görücez Essos daha da değerlenecek seride bu yüzden ben heyecanlıyım bir an önce çıksın.

O dediklerini asıl 5. kitapta görüceksin.

Ben yıl sonunu bulur diyorum ama bir ihtimal dizinin popüleritesinden yararlanmak için nisan mayıs a da kaydırabilirler. Zaten çevrilcek 2 tane kaldı. Asıl bizim GRRM e yüklenmemiz lazım :slight_smile:

Yaz sonu diye aksettiriyor çevirmen ama baskıda sorun yaşatıyorlar, biraz ticari.