Ned Stark'ın kızı Daenerys Targaryen

Bu teori her ne kadar teoride kalacak olsa dahi teoride bahsedilen şey gerçekten kafa karıştırıcı. Kafa karıştırıcı olan yer ise Dany’nin geçmişi. Sizce Dany geçmişte nerede yaşadı, annesinin veya babasının başkaları olması gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Sizce bu teorinin eksikleri ve gerçekleşme ihtimali nedir?

Şahsen Dany’nin büyüdüğü yeri yanlış biliyor olmasına zaten kesin gözle bakıyorum. Ned’in çocuğu olması ihtimali çok yüksek değil ama teoride geçen çoğu olay da açıklamaya ihtiyaç duyulan yerler gibi geliyor.
Bana göre teoride birkaç eksik yer var. İlk olarak Rhaella’nın çocuğuna ne olduğu. Dany diye bildiğimiz Ned ve Ashara’nın çocuğu Williem Darry’nin yanına nasıl geldiği. Viserys’in bunu nasıl kabul ettiği?

Teoriyi savunan birileri varsa bu sorulara bir cevap var da ben mi bilmiyorum yoksa buralar, teoride açıklanamayan yerler mi?

Bence teorilerin değindiği noktalar mantıklı ama varılan sonuç çok yanlış. Dany’nin evini yanlış bilmesi ve Dayne-Hightower fenotipi noktaları güzel. Ama bunları ayrı ayrı değerlendirmenin daha doğru olduğunu düşünüyorum.

3 Beğeni