Neşe Kulesi Olayının Perde Arkası Nedir?

ned-stark
lyanna-stark
rhaegar-targaryen
varys

Rickon benzer Rickon un karısı kuzeyli Stark tipinde olur oğlu yine o tip olur
ben açıkcası Stark’a benzemiyor, Targ a benzemiyor o olmasın olmayacak mantığını sevmiyorum. Anneye benzemek suç değil :stuck_out_tongue: :smiley:

Ama soyad anne değil :joy:
Lanet Cat binlerce yıllık soyun görünümü değiştirdi ya

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: kahkasha attım resmen :rofl::rofl::rofl:

Abla öyle ama ya :joy::joy: o yüzden Cat e çok kızgınım

Rickon’un Tully görüntüsü olması çocukların da illa baba gibi olmasına işaret etmiyor. Öyle olsa idi Ned’in beş çocuğu da kendi gibi olurdu.

İşte diyorum ki yeni nesil Starkların gerçek Stark gibi görünmesini istiyorum. Muhtemelen dediğimi yanlış anladın.

Ben “Rickon gibi görünürler, tipi isteğimle uyuşmuyor.” şeklinde anladım. Özür.

Ya zaten onu dedim :smiley:

Eeee tamam işte, doğru anlamışım. :unamused: Özrümü geri alıyor, özür bekliyorum. :sunglasses:

Özür dilemekten hiçbir zaman çekinmeyen biri olarak özrümü diliyorum (neden olduğu hakkında bir fikrim yok :smiley: ) ya diyorum ki , şimdi diyelim Rickon lord olursa çocuklar Tully görünümüne sahip olacak. Arya ile evlenmeyeceğine göre Stark görünümü elde edemeyecekler. Bu yüzden Cat ‘e öfkeliyim.

sadece rickon o görünümde olur kuzeyliler stark görünümünde zaten ve kuzeyli bir lady ile çocukları stark görünümüne döner

Bence o kadar basit değil sonuçta her kuzeyli hane koyu saç gri göz ve uzun yüzlü değildir

starklar binlerce yıldır var ve ben inanmıyorum starkların hep aynı tip olduğuna
bu binlerce yıl içinde mutlaka farklı tip lordlar oldu ama sonra asıl gen baskınlığından döndüler geri eski tipe

Orası öyle tabi illa vardır ama surun ötesindeki adam bile Jon’un Stark geni tanıdığını çat da anlamıştı ben bundan bahsediyorum.

Ben de onu diyorum ya. Ned bir Stark görünümüne sahip olarak 5 çocuğundan sadece 1 tanesine görüntüsünü verdi. Çocuk illa babaya çekmez. Jon da bir örnek. Anne bile farklı olsa görüntü olarak yine atalara çekebilir. İki zencinin sarı saçlı siyah çocuğu olması gibi. :slight_smile:

Misal Arya/Jon evlense Stark görünümlü çocukları olabileceği gibi Targaryen görünümlü çocukları da olabilir.

Ya tabiki dediklerin olur ama benim isteğim Tully değil de Stark’a benzeyen bir Stark lordu olması :slight_smile:

belki çocuk son 2 yılda Starka benzedi nerden biliyorsun hala tully görünümlü olduğunu :smiley: çok duydum bebekken sarı büyüdü esmerleşti :smiley:

Gözleri de maviden griye dönüverdiler dimi güzel ablam :smiley:

o mavi kalsın mavi griden güzel şimdi :stuck_out_tongue: :smiley:

Nasıl istersen öyle olsun ablam :smiley: