Netflix ile yapılan ilk dizimiz Hakan : Muhafız

Aynen öyle olacağı kesin hatta Ölümsüzler’den biri Zeynep’e aşık olur karşı tarafa geçer. Leyla Ölümsüz olarak dirilir ve Hakan Leyla’yı öldürmek zorunda kalır.

1 Like

arkadaşlar senaryo bazında eleştrilerinize hem katılıyor hem katılmıyorum
katılıyorum haklısınız kopya, beklenen, şaşırtıcı birşey yok ama katılmıyorum zaten çünkü

1 bizim için fantastik dizi- filmler cinlerden ibaret iken farklı tür denenmesi benim hoşuma gitti

2 sürekli olarak tv de aynı tür dizleri izleyen bir halkız yada tarih diye yutturulan dizilere tarih diye bakan ama izlediğimiz modern dizilerden sadece kıyafet ve bir kaç eski kelime kullanarak farklı olan dizileri izleyen bir halkız ve üstüne bunu tekrar tekrar yapan

3 sürekli dışarıdan senaryo kopyalayan bir halkız en iyi en çok sevilenler araştırın hep çalıntı hep kopya

ama sizlere hak verdiğim bir nokta daha var netflix imzası olunca daha büyük daha doyurucu birşey bekledik o olmadı sanırım asıl sorun bu

oyuncu bazında ben beğendim diziyi bu arada, benim beğenmediğim senaryo ama ondada farklı birşey denenmesi hoşuma gitti. Bebek adımları idare edelim biraz

0 Likes

0 Likes

26 nisanda geliyormuş 2. sezon

ve bu sefer ağır topta var Cüneyt Arkın

1 Like

Açıkçası ben çok merakla beklemiyorum. Muhafız soyundan geliyorum diyen neyin nesi acaba ? Faysal ile iş birliği yapacaklar bence. Sence nolur ablam ?

1 Like

faysalın 2. 3. ye düştüğü belli fragmandan hoşuna gitmeyecektir
Muhafız soyuyum diyeni bende merak ettim
ilk sezonu ayrıntılarda beğenmiştim ben ama inş 2 daha iyi olur bende çok çok merak etmiyorum doğrusu

1 Like

O muhafız soylu kişiden itlik bekliyorum. Ben pek beğenmedim ilk sezonu ya.

1 Like

aynen aynen bakalım ama muhafızda pek sağlam değil :smiley:

1 Like

hayır cüneyt arkın yok. Sadece tanıtımda yer aldı.

2 Likes

teşekkürler o derece bilmiyorum araştırmadım tanıtımda görünce var demiştim

1 Like