Night King Jon ve Dany'nin çocuğunu mu istiyor ?


#1

Buyrun teori bu.Hardhome diye bir bölüm vardı orda akgezen istese jon’u öldürebilirdi ama öldürmedi.Bu sezon da night king jon’u gölün ortasında kaldıkları zaman öldürebilirdi ama öldürmedi çünkü hem ejderhanın geleceğini biliyordu hem de jon ve dany’nin iliskisi olacagini ve cocuklarinin olacagini bildigi icin öldürmedi bence dogacak cocuk azor ahai night king de onu istiyor.


#3

Öyle bir sey olsaydi Drogon’u Dany üzerindeyken vurmaya çalismazdi. Hani basarsa, Drogon son anda hamle yapmasa, vurulsa yere çakilirdi ve Dany de ölürdü. Dany olmadan nasil çocuk olacak?


#4

Bir kere bu bir teori değil teori " işte bu teori; hiç bir temellendirmesi yok, ama olsun. " şeklinde omaz. Teori üreteceksen night king çocuğu niye iştesin, night king bunların ikisini nerden biliyor gibi sorulara belirli cevaplar bulmalısın. Böyle teori mi olur


#5

Nasıl öldürebilirdi ama öldürmedi? Öldürmeye kalktılar, öldüremediler. Sebep? Jon’un kılıcı onları öldürebilen bir silah.

Göl meselesinde ise adamlar suyu geçemiyor. Ha şu mızraklardan atabilirdi, belki ama bu şekilde yaklaşır isek Dany de üç ejderha ile KL’nin canına okur, ele geçirirdi ama geçirmedi ya da orduyu götürdüğü zaman da kuşatmayı yapıp ejderhalar ile gene işi bitirirdi, yapmadı. Yani bir günde düşerdi şehir, Cersei’yi boş yere ikna etmeye çalışmakla uğraşmaktan daha mantıklı ve kesin sonuç olurdu. Kısacası kurgu gereği bize izlenecek sahneler vermeleri açısından x karakter/lerin yapabileceği şeyleri yaptırmayıp uzun yoldan gitmeleri olağan. Yerde duran ejderhayı vurmak yerine uçanı vurmaları gibi…


#6

Ben böyle saçma birseye mantıklı bir cevap vermeye çalışmazdım. Bu bir kere teori değil. 2 saniye düşünülüp yazılmış birşey bildiğin.


#7

Sen de haklısın, yine de yazdık işte. :smiley: