Nikita


Nikita, The CW Television Network ekranlarında yayınlanan drama türünde bir Amerikan dizisidir. 9 Eylül 2010 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur.

Tür: Aksiyon, drama, korku
Ülke: ABD
Kanal: The CW
Yapımcı: Warner Bros
Oyuncular: Maggie Q (Nikita), Lyndsy Fonseca (Alex), Shane West (Michael), Aaron Stanford (Birkhoff), Ashton Holmes (Thom), Tiffany Hines (Jaden), Melinda Clarke (Amanda), Xander Berkeley (Percy)
Nikita problemli bir genç kızken, Division ismiyle bilinen, Amerikan Gizli Birimi tarafından ölümden kurtarılıyor ve sahte bir cenaze töreni düzenleniyor. Nikita’ya yeni bir hayata başlaması için 2. bir şans veriliyor ve ülkesini savunabileceği anlatılıyor. Ama ona söylemedikleri şey, onu bir ajan ve seri katil olarak yetiştirdikleridir! Sonunda Nikita’ya güvendiği kişiler ihanet ediyor ve genç kızın hayalleri yıkılıyor. 3 yıllık saklanmanın ardından, Nikita intikam peşinde koşmaya başlar, bu arada Amerikan Gizli Birimi yeni üyeler alıp, seri katiller yetiştirmeye devam etmektedir.
Karakterler
Nikita

Michael

Alex

Birkhoff

Thom

Jaden

Amanda

Diziden Kareler


Birde çok sevdiğim bir sahneyi paylaşayım :slight_smile:

dizi güzel namınıda duydum ve sadece bir bölüm izlemiştim o da sözde Ankarada geçen bölüm.

Öyle bir Ankara çekmişler ki, kadınlar siyah örtüler içinde, adamlar fesli hepsinin elinde tespih, evler arap evleri gibi her yerde o tarz adamların resimleri. Dedim orası Ankara mı? yani madem arap ülkelerde çekim yapmak istiyorsunuz niye Ankara yazıyorsunuz? O yüzden soğuduğum bir dizidir.

Evet o bölümde bende kınadım onları Ankara diyorsunuz bari Ankara’da çekin o bölümde Ankara bile değildi gösterdikleri yer ama onun dışında tavsiye ederim çok güzel dizidir:smile:

Alexandra Udinov

Dehşet dizidir , üşenmeyin açın 1-2 bölüm izleyin bağlar zaten kendine :smiley: 3.sezon 1.bölümü bu gün çıkmış bulunmakta.