Nikolaj Coster-Waldau, Game of Thrones finalini yorumladı

Game of Thrones ’in ünlü oyuncusu Nikolaj Coster-Waldau, final hakkında konuştu.

Finalin 8. sezonun birleşiminden olacağını belirten Nikolaj Coster-Waldau’nun tam açıklaması şu şekilde:

Final senaryosunu okudum ve Dan [“D.B.” Weiss] ve David [Benioff]’e yazdım. Onlara ‘daha iyisini yapamazdınız’ dedim. Bunca yıl bu dizide çalışmış biri olarak dizinin nasıl sona ereceğini tahmin etmeye çalışırdım; senaryoyu okuduğumda bazı kısımlar tahmin ettiğim gibiydi ancak diğer kısımlar kesinlikle şoke edici ve sürpriz doluydu. İçerisinde gizemli bir cinayetin olduğu ve finalde bu cinayetin bir anlam ifade etmediğini anladığınız korkunç diziler vardır ya, bu onlardan biri değil. Burada dev yapbozun tüm parçaları birleşiyor.*

Game of Thrones’in 9. sezonu ise 2019’un ilk yarısında yani Ocak-Haziran arasında yayınlanacak.

Kaynak, Oyuncum.com / Nikolaj Coster-Waldau “GOT” Finali hakkında konuştu

1 Like
  1. sezonu da bekliyoruz.
1 Like
  1. evet biraz huuu :smiley:

Ben oyuncuların söylediklerini kaile almaz oldum, veriyorlar gazı bize veriyorlar gazı… Yersen. Geçen sene de sözde hiçbir sezona benzemez falan demişti bu, gerçi doğru demişti gerçekten o kadar berbattı ki hiçbir önceki sezonu benzemedi yani ama o bunu olumlu manada kullanmıştı.

1 Like

Tyrion ihanet etmediği sürece hiçbir şey şasırtamaz artık :slight_smile:

1 Like

Ben şaşırmam, hadi len oradan deyip küfür basarım, bu nasıl salaklıktır diye…

1 Like

Peki seni ne şaşırtır son sezonda?

1. Sezon için birkaç oyuncu senaryoyu okurken ağladım demişti ama üzücü hiçbir şey yoktu bence belki viserion azıcık
1 Like

Hiçbir şey :joy::joy::joy::joy:

Ciddi bir şekilde düşünürsem hmmm yok biri şey bulamadım. Beklentim sıfır bu adamlardan, serinin hikayesini hadım ettiler, bu yüzden şaşırmamı sağlayacak bir şey de kalmadı. Belki Jon’u Arya ile evlendirip tahta oturturlar ise ancak buna şaşarım. :grin: Çünkü dizide kesinlikle beklemediğim birşey. Diziden tek beklentim Jon’u öldürmemeleri.

@alpaltu ay evet öyle bir şey de vardı, değil mi? Ya bunlar nasıl okuyorsa senaryoyu.

Bunların işin reklam kısmı olduğunu düşünüyorum büyük ihtimalle. Ama ters köşe bence kim tahta geçer kısmından çok akgezenlerle ilgili olur.

Jaime Tanrımız dediyse doğrudur.

Bence de işin reklam kısmı. He evet, ww’ler herkesi yok ederse şaşabilirim belki yahut aha dur Jon, ww olup tahta oturursa :yum:

Yok öyle herkesi Yok etme değilde intikamcı bebelerin kontrolden çıkan oyuncakları olmaktan öte bir kurgu hazırlayabilirler.

Seride bence öyle de dizide basit saf kötü adam bunlar, tek amacı yok etmek, dediğin gibi olursa şaşarım ama DD nasıl becerdi bunu diye şaşarım.

Aegon Blacfyre 5 tane ateş solucanı 10.000 Adamı ve 3 Ejderhasiyla gelip herkesi yakalarsa çok şaşırırım.
Beni şaşırtacak tek şey Euron’un ilk bölümde ölmemesi olur. Bari yapamadınız Euronu daha fazla tutmayın dizide, ilk bölümde ölsün

DD zaten bir şey yapmayacak. DD eldeki senaryoyu kullanacak. Evet pek çok unsuru attılar masraflardan dolayı ve attıkları unsurların yerini dolduramadılar. Ancak sadece en önemli unsurda seriye sadık kalabilirler.

1 Like

WW konusunda seriye sadık kaldıklarına ciddi şüphem var, bence asıl hikaye çok fazla karmaşık ve işlemeye zaman yetmeyeceği için kendi hikayelerini uydurdular.

1 Like

Bu açıklamaları hiç samimi bulmuyorum 8. sezon en kötü sezon olacak bundan eminim oyuncuların bu açıklamları kitleyi canlı tutmak için beklenti yaratmak için muhtemelen

2 Likes

Bitsin kitaplar çıksın artık dizinin nasıl biteceğini az çok biliyoruz.

Yaşanacak banko olaylar:

1- Gece kralını Jon öldürecek.
2- Jaime farklı yerlerde cersei ile birlikte ölecek yada beraber ölürler ama aynı anda ölecekler.
3- Dany hamile kalacak
4- Sansa yaşadıklarından sonra sapyoseksüel olup tyrion ile beraber olacak
5- Dany ölecek

1 Like

Jaime ve Cercei beraber ölür gibime geliyor, herkes Jaime’nin öldürmesini beklediği için kitapta olmasa bile böyle bir sahne verirler bence.