Ödüllü Yarışma

Merhaba,

10 sorudan oluşan bir test hazırladık. Bu teste en kısa sürede en fazla doğru cevabı veren bir üyemiz yarışmayı kazanacak. Yarışma kuralları ve ödül hakkında bilgi almak için yazının devamını okuyun.

Önemli uyarı: Yarışmada sıralamaya dahil olmak için bu konu altında yarışmaya katıldığınızı belirtmeniz gerekir. Eğer forumumuza üye değilseniz mesaj göndermek için üye olmanız gerekir. Yarışmacılar IP eşleştirmesi için bu konuya mesaj bırakmalıdır.

Kurallar

[list=1]
[]Yarışmaya katılmak için foruma üye olmanız ve bu konuya yarışmaya katıldığınızı belirten bir mesaj bırakmanız gerekir.
[
]Her üyenin sadece bir kez yarışma hakkı vardır.
[]Bu konu altına katılmak istediklerini yazmayan üyelerin cevapları dikkate alınmayacaktır.
[
]Yarışma sırasında her türlü kaynak serbesttir. Ancak unutmayın ki tüm soruları bilmenin yanında en kısa sürede en fazla doğru cevabı vermek de önemlidir.
[/list]

Ödül

En fazla doğru cevabı en kısa sürede veren ve yarışmayı kazanan üyemize Game Of Thrones Türkiye mağazamızda kullanabileceği 30 liralık kupon kodu hediye edeceğiz.

Sorular, Puanlama ve Kazananın Belirlenmesi

Testte tam olarak 10 adet soru var. Soruların her biri 10 puan ve yanlış yapılan veya boş bırakılan sorular “0” puan olarak değerlendirilir. Soruların içerikleri dizi ve kitaptan bilgilerle hazırlanmıştır. Dizi ve kitapların farklılık gösterdiği hiçbir konu sorular hazırlanırken baz alınmamıştır. Bazı soruların başında (Dizi) ibaresini varsa, o sorunun cevabı büyük ihtimalle dizide bulunabilir.

Asıl kazanan en fazla soruya doğru cevap veren katılımcıdır ancak iki katılımcının da eşit sayıda doğru cevaba ulaşması halinde testi bitirme sürelerine bakılır ve en kısa sürede en fazla doğru cevabı vermiş olan yarışmacıya ödül verilir. Ancak sürelerin de eşit olması durumunda iki yarışmacı arasında çekiliş yapılır ve çekilişi kazanan ödülü de kazanır.

Lütfen yarışma hakkında sorularınızı ve merak ettiklerinizi bu konun altına yazmayın. Sorularınızı özel mesaj olarak Bekir Cem, Rhaegar Targaryen veya Crescent Moon’a gönderebilirsiniz.

Katılıyorum.” cümlesi dışında konunun altına yazılan tüm cevaplar dikkate alınmayacak ve silinecektir.

Yarışma 07.08.2012 Salı günü 23.00’da bitecektir. Yarışmanın bitiş tarihi forum yönetimi tarafından ileri veya geri bir tarihe alınabilir.

Testi çözmek için tıklayın.

Sorular Rhaegar Targaryen tarafından hazırlandı.

Herkese iyi eğlenceler! :smile:

Katılmak istiyorum.

Katılmak istiyorum. Testi çözdüm ama 10 soru var ?

Yönetici notu: Konuda biz yanlış belirtmişiz. Testte 10 soru var, doğrudur. :slight_smile:

Katılmak istiyorum

katılmak istiyorum

Katılmak istiyorum.

Katiliyorum

Katılıyorum.

katılıyorum

Katılıyorum

yarışmaya katılıyorum

Katılıyorum

katılıyorum

Katılıyorum.

katılıyorum.