Okudu─čunuz Kitaplar ­čôľ

ASOIAF serisini okumu┼čken ba┼čka kitaplar da okudu─čunuzu tahmin etti─čimden (umdu─čumdan :smiley: ) ┼ču an okudu─čunuz yahut en son okudu─čunuz kitaplar─▒ payla┼čabilece─čimiz bir ba┼čl─▒k olsun istedim.

Ben yeni bir distopya t├╝r├╝ kitap serisine ge├žtim. Asl─▒nda marketin birinde 10Ôé║ÔÇÖye d├╝┼čt├╝─č├╝n├╝ g├Ârd├╝─č├╝mden ikisini de ald─▒m, 3. Kitab─▒ daha sonra halledece─čim in┼čallah. ─░lk zamanlar g├Ârd├╝─č├╝m halde almam─▒┼čt─▒m, ilgimi fazla ├žekmemi┼čti ama indirim cezbetti; Karde┼č Pay─▒ndaki B├╝y├╝k Hilmi gibi faydalanmaz ise k├Ât├╝ olur dedim. :grin:

Bu arada her kitap bir bulmaca bar─▒nd─▒r─▒yor Ve ├ž├Âzene para ├Âd├╝l├╝ varm─▒┼č, ilk kitap ├žoktan ├ž├Âz├╝ld├╝ diye duydum ama kalanlar─▒ bilmiyorum. Ya siz ne okuyorsunuz ┼ču an yahut okudunuz en son? Foto olarak da payla┼č─▒rsan─▒z ho┼č olabilir. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Be─čeni

Walder FreyÔÇÖi tebrik etmek laz─▒m. Adam ├Âd├╝ll├╝ yazar bile ├ž─▒karm─▒┼č.

2 Be─čeni

@YeniAy_Ottoman instagramda payla┼č─▒p kahve ve bebe bisk├╝visi ile kitap okuma keyfs yaz─▒yor musun ? :smile:

resim

5 Be─čeni

Walder de─čil, say─▒s─▒z o─čullar─▒ndan ya da torunlar─▒ndan biri olan James Walder.

@anon20846121 Vard─▒ ama kapatt─▒m :smiley: Benim kitap blo─čum ve ├Âbe─čim var, haliyle resimleri bazen artistlik payla┼č─▒yorum. :smiley:

1 Be─čeni

Damak zevkine bay─▒ld─▒m.Bebe biskuvisi ile kahve yi bende severim.Markette s├╝r├╝s├╝yle ├╝r├╝n varken bu mereti al─▒yorum.─░├žine bi ┼čey mi kat─▒yorlar ne yap─▒yorlarsa art─▒k ba─č─▒ml─▒l─▒k yap─▒yor :grin:

Ekleme : Okudugum kitaplarla ilgili foto payla┼čamam cunku isteyim.Mevcut durum da sadece guneslenen insanlar─▒ paylasabilirim.Baskas─▒n─▒n fotosunu araklay─▒p benimmis gibi paylasabilirim ama ona da Jaime babam─▒z izin vermez.Gunah. :grin: kapa─č─▒ eve atabilirsem eklerim :wink:

1 Be─čeni

┼×u an tekrardan Y├╝z├╝klerin EfendisiÔÇÖni okuyorum ondan ├Ânce de WitcherÔÇÖ─▒n T├╝rk├žeÔÇÖye ├ževrilmi┼č kitaplar─▒n─▒ bitirdim di─čerlerinin ├ževrilmesini bekliyorum.

1 Be─čeni

Bence de i├žine ba─č─▒ml─▒l─▒k yapan bir ┼čey ekliyorlar, yoksa b├Âyle ba─č─▒ml─▒ olmak ola─čan de─čil. B─▒rakal─▒m diyorum, olmuyor. :grinning: Tamam, beklerim sonradan :slight_smile:

@ladyforlorn onun kitaplar─▒ nas─▒l? G├╝zel mi? Witcher yani.

1 Be─čeni

G├╝zel ba┼čta bir┼čey anlamad─▒m ama sonra ana hikayeye girince heyecanland─▒.

O zaman ben de bir ara bakay─▒m, te┼čekk├╝rler :slight_smile:

Ben ┼čuanda WitcherÔÇÖ─▒n ilk oyununu oynuyorum, kitab─▒ bilmem ama kendileri bence Asoiaf sevenlerin sevece─či tarzda. Gizemlerle dolu senaryo, farkl─▒ ve de─či┼čik bir evren, politik entrikalar, garip tanr─▒lar falan. Oyunda RÔÇÖhollorÔÇÖu and─▒ran bir din bile vard─▒.

Oyunu g├Ârm├╝┼čt├╝m de kitab─▒ oldu─čunu bilmiyordum, lady s├Âyleyince haberim oldum i┼čte. ─░n┼čallah pahal─▒ de─čildir :grin:

Zaten oyun kitaptan uyarlama. Daha do─črusu kitaptan sonraki olaylar─▒ anlat─▒yor. E─čer sararsa oyunla ta├žland─▒rabilirsin. ├çok ├Âv├╝len bir oyun genel olarak

Eskiden oyunlar─▒ ├žok severdim ama sabr─▒m yok nedense art─▒k :blush:

Ne tarz oyunlar oynard─▒n?

@YeniAy_Ottoman dizisi de ├ž─▒kacak bence dizi ├ž─▒kmadan oku kitaplar─▒ :smiley:

CrysisÔÇÖin de ├ž─▒kacakt─▒, AssasinÔÇÖs CreedÔÇÖin de ├ž─▒kacakt─▒. ├ç─▒kmad─▒.
Oyunlar genelde pek filme ├ževrilmiyor.

─░lk ├Ânce bebe bisk├╝visi se├žimine bay─▒ld─▒m, ben de severim.
Ve in┼čallah ┼ču i┼čaretlediyim ismi Mafyan─▒n Hizmet├žisi olan ├ž├Âp├╝ okumam─▒┼čs─▒nd─▒r. Okuduysan da yar─▒m b─▒rakt─▒─č─▒n─▒ s├Âyle l├╝tfen, l├╝tfe─č─čn. Bak ├žok hassas─▒m l├╝─čtfee─č─čn.

1 Be─čeni

Niye Wattpad kitab─▒ diye mi?
Orada sanat var Argos bey biraz ├Âzg├╝r i├žeri─če sayg─▒n─▒z olsun ne kadar imla bilmeselerde sanat─▒n 21.YY versiyonu bu

1 Be─čeni

Benim kitapl─▒kta en ├žok dikkatimi ├žeken FreudÔÇÖun kitaplar─▒. ├ľzellikle
R├╝ya tabiri.

1 Be─čeni

Oyun de─čil zaten bu kitap ayr─▒ca Assassin CreedÔÇÖin filmi ├ž─▒kt─▒.