Okuduğunuz Kitaplar

ASOIAF serisini okumuşken başka kitaplar da okuduğunuzu tahmin ettiğimden (umduğumdan :smiley: ) şu an okuduğunuz yahut en son okuduğunuz kitapları paylaşabileceğimiz bir başlık olsun istedim.

Ben yeni bir distopya türü kitap serisine geçtim. Aslında marketin birinde 10₺’ye düştüğünü gördüğümden ikisini de aldım, 3. Kitabı daha sonra halledeceğim inşallah. İlk zamanlar gördüğüm halde almamıştım, ilgimi fazla çekmemişti ama indirim cezbetti; Kardeş Payındaki Büyük Hilmi gibi faydalanmaz ise kötü olur dedim. :grin:

Bu arada her kitap bir bulmaca barındırıyor Ve çözene para ödülü varmış, ilk kitap çoktan çözüldü diye duydum ama kalanları bilmiyorum. Ya siz ne okuyorsunuz şu an yahut okudunuz en son? Foto olarak da paylaşırsanız hoş olabilir. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Walder Frey’i tebrik etmek lazım. Adam ödüllü yazar bile çıkarmış.

2 Likes

@YeniAy_Ottoman instagramda paylaşıp kahve ve bebe bisküvisi ile kitap okuma keyfs yazıyor musun ? :smile:

resim

5 Likes

Walder değil, sayısız oğullarından ya da torunlarından biri olan James Walder.

@anon20846121 Vardı ama kapattım :smiley: Benim kitap bloğum ve öbeğim var, haliyle resimleri bazen artistlik paylaşıyorum. :smiley:

1 Like

Damak zevkine bayıldım.Bebe biskuvisi ile kahve yi bende severim.Markette sürüsüyle ürün varken bu mereti alıyorum.İçine bi şey mi katıyorlar ne yapıyorlarsa artık bağımlılık yapıyor :grin:

Ekleme : Okudugum kitaplarla ilgili foto paylaşamam cunku isteyim.Mevcut durum da sadece guneslenen insanları paylasabilirim.Baskasının fotosunu araklayıp benimmis gibi paylasabilirim ama ona da Jaime babamız izin vermez.Gunah. :grin: kapağı eve atabilirsem eklerim :wink:

1 Like

Şu an tekrardan Yüzüklerin Efendisi’ni okuyorum ondan önce de Witcher’ın Türkçe’ye çevrilmiş kitaplarını bitirdim diğerlerinin çevrilmesini bekliyorum.

1 Like

Bence de içine bağımlılık yapan bir şey ekliyorlar, yoksa böyle bağımlı olmak olağan değil. Bırakalım diyorum, olmuyor. :grinning: Tamam, beklerim sonradan :slight_smile:

@ladyforlorn onun kitapları nasıl? Güzel mi? Witcher yani.

1 Like

Güzel başta birşey anlamadım ama sonra ana hikayeye girince heyecanlandı.

O zaman ben de bir ara bakayım, teşekkürler :slight_smile:

Ben şuanda Witcher’ın ilk oyununu oynuyorum, kitabı bilmem ama kendileri bence Asoiaf sevenlerin seveceği tarzda. Gizemlerle dolu senaryo, farklı ve değişik bir evren, politik entrikalar, garip tanrılar falan. Oyunda R’hollor’u andıran bir din bile vardı.

Oyunu görmüştüm de kitabı olduğunu bilmiyordum, lady söyleyince haberim oldum işte. İnşallah pahalı değildir :grin:

Zaten oyun kitaptan uyarlama. Daha doğrusu kitaptan sonraki olayları anlatıyor. Eğer sararsa oyunla taçlandırabilirsin. Çok övülen bir oyun genel olarak

Eskiden oyunları çok severdim ama sabrım yok nedense artık :blush:

Ne tarz oyunlar oynardın?

@YeniAy_Ottoman dizisi de çıkacak bence dizi çıkmadan oku kitapları :smiley:

Crysis’in de çıkacaktı, Assasin’s Creed’in de çıkacaktı. Çıkmadı.
Oyunlar genelde pek filme çevrilmiyor.

İlk önce bebe bisküvisi seçimine bayıldım, ben de severim.
Ve inşallah şu işaretlediyim ismi Mafyanın Hizmetçisi olan çöpü okumamışsındır. Okuduysan da yarım bıraktığını söyle lütfen, lütfeğğn. Bak çok hassasım lüğtfeeğğn.

1 Like

Niye Wattpad kitabı diye mi?
Orada sanat var Argos bey biraz özgür içeriğe saygınız olsun ne kadar imla bilmeselerde sanatın 21.YY versiyonu bu

1 Like

Benim kitaplıkta en çok dikkatimi çeken Freud’un kitapları. Özellikle
Rüya tabiri.

1 Like

Oyun değil zaten bu kitap ayrıca Assassin Creed’in filmi çıktı.