Olası bir yan dizide istediğiniz oyuncu seçimi

Çok uygun olduğunu düşündüğünüz karakterler kimler var ? Hangi hikaye olduğu farketmez ama Ejderhaların Dansı veya Bf İsyanı için olursa daha iyi olur.

Olası bir yan dizi? Zaten Uzun Gece dizisi olacak, pek olasılıktan bahsetmiyoruz. :slight_smile:

Onu biliyorum da diğer belli olmayanlar için dedim. :smiley:

Anladım, açıkçası benim şu an bir fikrim yok. Bu yüzden özür dileyerek pek katkı yapamayacağım. :no_mouth:

Sorun değil :smiley: ejderhaların dansı görmeyi çok isterdim. Daemon reyiz için…

Ben de Kankuzgun’u için :slight_smile:

Ejderhaların dansı dizi olamaz. O kadar ejdere bütçe yetmez. Ama çok sağlam üçleme çıkar :smiley:

kadro konusunda fikrim yok açıkcası kimi istesem nasılsa almayuacaklar
iyi birşey çıksında kadro önemli değil

Kanlıkuzgun (Kankuzgun da deniyor hangisi doğru bilmiyorum) ve Daemon Targaryen serideki favori 2 karakterim resmen

1 Like

Örnek olarak dedim :smiley: ama üçleme harbi çok iyi olurdu forumda birisi kaba taslak konuyu anlatmış kendisine göre (üçleme için) baya iyiydi

blackfyre isyanı için:
daemon blackfyre-charlie hunnam

2me8z20

Acıçelik-james frain

brynden rivers- richard armitage(saçı beyaz düşünelim)

Richard-in-Robin-Hood-3x02-richard-armitage-5389564-500-281

shiera seaster-scarlett johannson
Q59UdaR8_200x200

images

daeron targaryen-simon baker(daeron nazik,iyi bir insan.pek savaşçı bir tipi yok,politika adamı)

indir%20(1)
simon%20baker-daeron

5 Likes

Charlie mükemmel bir detay ya adam benim gözümde dünya üzerindeki en yakışıklı 5-6 adamdan birisi.
Shiera için nedense uygun bulmadım (kadını sevmediğim için öyle geliyor olabilir ama nedense daha güzeli bulunabilir.)

evet bulunabilir ama shiera gibi bir kadın için güzellikten fazlası,tecrübe gerek bence. ve hollywood da ki bütün başarılı kadınlar ortalama bir güzelliğe sahip. ayrıca scarlett’in masum tipi, ama bence zeki bakışları var.shiera da bayağı saman altından su yürüten bir tip olduğu için ben scarlett’i uygun buldum. :slight_smile: charlie ye bende bayılıyorum. :heart_eyes:

Orası öyle haklısın ama ne bileyim sevmediğim için görmek istemem o rolde.

Onu taslak olarak atan da bendim zaten sanırım :D.

Aynen kim olduğunu hatırlamıyordum o yüzden yanlış bir bilgi vermek istemedim ama harbiden çok güzel bir düşünceymiş :slight_smile:

Tyrion yerine çaycı hüseyinin oynaması :smiley:

2 Likes

Hangi rol olursa olsun fark etmez.

4 Likes

Evet, bu kızı ben de seviyorum. :upside_down_face:

1 Like

Rhaenyra Targaryen

Alicent Hightower

PRI_75403749-e1563956498831

Rhaenys Targaryen (The Queen Who Never Was)

Alysanne Targaryen (Bu iki spioffla alakası yok ama olsun.)

Kirsten%20Dunst%20as%20Marie%20Antionette%202006

Shiera Seastar veya Lysli Serenei

Mariah Martell

d44b0a4dcb1d26aeca65285d1a982f0b--reign-hairstyles-reign-fashion

Johanna (Westerling) Lannister

Screenshot_2019-08-31-20-46-07-1

Daenerys Targaryen & Maron Martell

Bu kadını Ashara fan videolarında kullanıyorlar. Çok yakışıyor.

1 Like