Ölmüş Karakterler Yaşasaydı Görmesini İsteyeceğiniz Olaylar Neler Olurdu?

Benim merak ettiklerim ;

Eddard Stark ın, Kışyarını 20 adamıyla elinde bulunduran Theon Greyjoy a karşı tepkisi ne olurdu merak ediyorum?

Benjen Stark bir şekilde geri dönmeyi başarsaydı , olan bitenleri öğrenseydi ne yapardı acaba? Kaldıramazdı bence

1. si Robert ın, Renly yi bir gölge tarafından katleden Stannis e karşı tepkisi ne olurdu?
    Adam kardeşlerini sevmiyor olabilir. Ancak yaşadığı sürece bu olanlara izin vermezdi heralde. ( Kendi düşüncem.Farklı da olabilirdi tabi. )

Rhaego yaşasaydı. ( Şu Dany nin karnında ölen çocuğu ) .Robert in yüzünün alacağı ifadeyi çok merak ederdim :slight_smile:
İşgalciyi dehşete düşüren bir isim demişti, Jorah Mormant.

Konunun amacı daha çok ölmüş karakterlerin bu olayları gördükten sonra vereceği tepkiler. Sizin merak ettiğiniz tepkiler daha doğrusu. Sizinde varsa böyle merak ettiğiniz bir olay paylaşabilseniz memnun olurum.

Tam kafamdaki sorular.

Hem Robb acaba o olaydan önce bir iki laf edecek olsa ne derdi acaba?

Ya da Ed yaşasaydı Walderların böyle yapacağını anlar mıydı?

En çok Oberyn’nin Dağ ın son halini görmesini isterdim. Tabi neyle görecekse :smiley:

Ashara nın, Cat in ölümünü izlemesi…

Abi. Çok dehşet oldum Edd kısmını okurken. Theon Greyjoy admın yüzüne bakamazdı. Hele hele Sean Bean gelince aklıma iyice manyak oluyor.

Ben Rhaegar’ın Jon’u görüşünü merak ederdim.

Ya da Aerys’in, Robert’ın beyaz pelerinli 7’sinden birisi olup, JoffJoff döneminde LC olan Jaime’yi görüşünü…

Vee tabiikisi de. şeyi. lan on numaraydı unuttum mutfaktan gelince. Hatırlayınca editlerim artık ne diyim

Gayet güzel cevaplar geliyor. Devamı da gelir inş.

Eddard’ın Jon’un lord kumandan oluşuna vereceği tepki ve White Walkersların dönüşünü görmesini isterdim.

Benim aklıma yeni geldi olay.Benjen Stark geri dönseydi , olan bitenleri öğrenseydi ne yapardı acaba? Kaldıramazdı bence.

Eddard ’ in firar etmesini ve stannis ’ e katılmasını isterdim .

Jeor Mormont ihanete uğrayıp ölmeseydi Duvar’ı nasıl savunurdu merak ediyorum.

Ned’in Karakale Savaşı’nı duyduktan sonraki tepkisini merak ederdim. Başbuğ’la birlikte mi yürürlerdi acaba Yabanılların üzerine…

Tywinin olmeyip de cerceiyi kralligi yonetirken gormesini merak ediyorum ne derdi acaba

Robb’un Mor Düğünü görmesini isterdim xd

Robert’ın Renly-Stannis arasındaki olayları eşek cennetinden şu şekilde izlediğine eminim:

Sandor clagene ölmeseydi abisi gregorla kapışmasını isterdim.

Bide Ned Stark yaşasaydı Beş Kralın savası nasıl olurdu acaba

3 Kralın savaşı olurdu o zaman. (Renly - Stannis - Joffrey)

Umudunu koru

Harbi bende merak ettim şimdi

Cat ya da nedin aryayı adam öldürürken görmelerini isterdim. Ne düşünürlerdi acaba??

Tam isabetli bir soru olmuş. :slight_smile: Gerçekten merak ederdim.

Jon Arryn in Lysa nın ölümüne nasıl tepki vereceğini merak ediyorum bide Robert in önüne gelenle yatan karısı Cercei yi basmasını çok isterdim