Ölmüş Karakterler Yaşasaydı Görmesini İsteyeceğiniz Olaylar Neler Olurdu?

Cersei’yi jaime ile gören robertın iksine ne yapacaklarını çok merak ederdim ehuheuh :33

Domeric ölmeseydi Ramsay, ın yaptıklarını yapar mıydı merak ediyorum

Domeric Bolton’in yasamasını ben de isterdim. Kendisi hakkında detaylı bi bilgimiz yok ama Lyanna Stark ile aralarında ata binme konusunda tatlı bir rekabetleri oldugu söylenmişti. Buna ve hakkindaki diger bilgilere dayanarak efendi bi insan olduguna şahit olmayı ve babasının, Robb Stark’a yapacagi ihaneti frenlemisini gormek isterdim.

Viserys Targaryen’in öldürülmeyip westeros’da savasa dahil olusunu gormek isterdim. Beş degil Altı Kralın Savasi olurdu sanırım [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eğer R+L=J teorisi doğruysa cat’in jon gerçeğini öğrendiğinde yaptığı eziyetler karşısında ki utanmasını görmek isterdim
Ya bu arada eğer öyle ise Ned neden cat e söylememiş ben olsam söylerdim sonuçta belli bir süre sonra kaç yıllık karın insan güvenmezmi

Robb’un Casterly Rock’ı aldıgını görmeyi isterdim.

Kocasının, gözünün önünde büyüttüğü piçine şefkat besleyen bir kadın?

Bir de @Robb Stark RS ;

sanırım olayı yanlış anlamışsın. Ölen karakterlerin dirilip bir olayı görmesini diyor. Yani yaşanmasını istediğinizi değil; yaşanan bir olayı görmesini.

Tamam şimdi cat e de hak vermiyor da sayılmam ama gerçekten teori doğruysa Ned niye söylemediki Cat e en azından jon büyüdükten sonra söyleyebilirdi hem Cat’in jon a bakış açısıda değişirdi

büyük ihtimal lyanna HİÇKİMSEYE söylemesi için söz verdirtti. bu yüzden karısına da söyleyemedi.

R+L=J doğruysa Rheagar veya Lyanna’nın Jon’u görmesini isterdim.

Yanlış anlamadıysam görecek ama bir şey yapmadan sadece izleyecek.

O zaman Robert’ın Joffrey’in Ned’in kellesini aldığı, Sansa’ya kelleyi mızrağa takılı bir şekilde izlettiği, Stannis’in Renly’i gölge büyüsüyle öldürdüğü ve Daenerys’in ejderhaları yumurtalarından çıkardığı sahneyi görmesini isterdim. Bir de Cersei ile Jaime’nin Joff’un cenazesinde hallendikleri sahne de var tabi. Zaten adam bu kadar şeyi izlese bir daha bir daha ölürdü heralde.

Brandon Stark’ın (Ned Stark’ın abisi) düelloda yenip öldürmediği Petyr Baelish’in Stark hanesini entrikalaları sonucu yıkmasını görmesini isterdim.

Robert Cersei ile Jamie’yi bassa fena olmaz :slight_smile:

Düşünsenize Robert ölmüyor ve Ned ona olanları anlatıyor. Cersei ve Jaime muhtemelen Casterly Kayası’na kaçarlardı ve Robert da tüm dağı komple başlarına yıkardı. Hatta muhtemelen Tywin Lannister böyle bir şey olmasın diye kendi elleriyle çocuklarını Robert’a teslim ederdi.

Robb Stark yaşasaydı Casterly Rockun alınışını görmek isterdim

Rhaegar Targaryen yaşasaydı da Lyanna’yı kaçırmasının sonuçlarına şöyle bi baksaydı ne derdi acaba…

Zamanının Harrenhal loduna o turnuva dönemini ve isyanı izletirdim. Nelere neden olduğunu görmesini isterdim.

Joffrey in yaşayıp annesi ve “dayısını” basmasını isterdim (psikolojisi daha bir bozulsun manyağın) sonra da Jamie herşey aşkım İçin diyerek Joffrey i öldürsün bunun üzerine cersei delirip Jamie ye saldırıp öldürsün sonra tryon elinde arbaletle gelip önce cersei i sonra tywin i öldürsün ve THE END

Eddard tüm bu yaşananları izlesin ve tyrion la müttefik olsunlar tyrion u da alıp kışyarına gitsinler fakat ne görsünler bran ve rickon un cesetleri ve yanmış bir kale sonra tyrion la beraber sura gitsinler

Baratheon fanı olmama rağmen Rhaega yaşasaydı çok ilginç olurdu cidden Dorthraki ve Targaryen birleşimi birisi ciddi bir tehdit nerden bakarsak bak.

Oberyn Martell yaşasaydı piç kızlarıyla birlikte Kral Topraklarında Lannister katliamı yapmasını görmek isterdim.Kana bulanmış Kızıl Yılan ve yanında yine kanla yıkanıp intikamın zirvesine çıkmış dişi yılanlar.

Beric Dondarrion, adaleti sağlıyordu. Ölmemesini tercih ederdim