Ölüm Fısıltısı - 1. Bölüm

Beğenmeseniz bile yorum yaparsanız sevinirim.Bende eksikleri mi düzeltirim .

                    [b].  1. Bölüm [/b]

LEOS HANEDANI

Kılıç bogazına dayanmıştı . Belis çaresiz bir sekilde,elinde bulunan kılıcı yere bıraktı . Siyon bir kere daha yenmisti Belis’i . Bu durumdan nefret ediyordu,çünkü cevresinde ki insanlar ona hep gülüyordu. Tabi insan denilirse . Lord Lease,Sör Brian gibileri . Onlara insan demek istemiyordu Belis. Çünkü insana benzemiyorlardı . Leoslu bütün erkekler böyleydi.Leosta kışları kısa sürerdi çünkü.Yazları Sör Morao kılıç dersleri verirdi . Ve yaz neredeyse 2 yıl sürerdi.Kurstan çıkan bütün erkekler,korkusuz ve yenilmez olurdu neredeyse .Ama Belis hariç.Leos Hanedanı büyük bir hanedandı . Ünlü lordları Lord Beisng’di. Yani Belis ve Siyonun babası . Şimdi hanedanı Siyon yönetiyordu

Sör Brian,Belis’in yenilsigini görünce o keskin gülüsünü tekrar attı . Belis bu gülüşten tiksinirdi.Ama bu sefer tiksinmekle kalmadı,çok sinirlenmişti ."Kılıcınızı kınından cekin,bakalım gülüsünüz kadar keskin mi ? " dedi . Brian’ın yüzünde ki gülümseme birden kayboldu.Yerini öfkeye bıraktı . Siyon’a baktı izin istermişcesine . Siyon " Demek kücük kardesim ders istiyor.Öyleyse ona dersini ver " dedi . Şimdi öfke yerine yine o alaycı gülümsemesi geldi yüzüne .

Belis artık kızgın değildi . Korkuyordu ama içinde bir umut parçacıgı hala vardı.Abisine kendini kanıtlama vakti gelmişti belki de . Bunu düşünerek hırslandı ve yerde ki kılıcını aldı . Brian’da kılıcını kınından çekmeye hazırlanıyordu.Büyük bir düelloydu ama Belis bu düellonun hayatını değistireceğini bilmiyordu . -Belki de - İlk hamleyi kimin yapacagı,çok önemliydi.Ve ilk hamleyi Belis yaptı .Ön kanattan saldırdı ama bu hamleyi Brian kolay bir şekilde savuşturdu.Sağ kanattan sonra sol kanattan ama aynı şeyler oldu . Brian dinç bir sekilde,saldırmaya hazırlanıyordu.Belis ise yaptıgı saldırılardan yorulmuştu . Belis’in aklına babasının lafı geldi ve bu belki de hayatını kurtaracaktı . "Kılıç tek basına birsey degildir.Savaşçılar sadece kılıcını kullanırlar . Ama vücudunu kullanmaz " . Brian saldırdı,ve Belis bu hamleyi karşıladı.Brian’a ayagıyla bir çelme çaktı ve şovalye yere yuvarlandı.Kılıcını hemen boğazına dayadı . Aynı hızla abisine baktı . Gurur duyuyor olmalıydı . Ama umdugunu bulamadı . Abisinin yüzünde somurtkan bir ifade vardı. Belis’in içinde abisine karşı daha önce hiç hissetmedigi bir şey hissetti . Nefret . Brian’a ise merhamet duygusunu göstermedi Belis. Kafasını tek darbede vücüdundan ayırdı . Ölümüne bir düello degildi bu . Ve abisinin gözde sovalyesiydi Brian.Bundan sonra Belis için hiçbirşey aynı olmuyacaktı .

Cümleleri çok kısa kesmişsin biraz uzat bence, yoksa anlatım güzel devamını beklerim.

saolasın,ama ilgi çok az oldugu için yazasım gelmiyor

bana güzel geldi devamını beklerim

İlgi konusunda yapacak bir şey yok, forum halkı pek bakmıyor hikaye vb. yazılara. Sen yinede yazmaya devam et bence.

facebookta okudum,ii,güzel hikaye devam ettir