One Piece

[i]Korsan Kral Gold Roger, bu dünyadaki herşeyi elde eder ve idam edilirken, tüm servetinin Grand Line’da olduğunu, onu arayıp bulmalarını söyler. Bu olaydan sonra herkes Grand Line’a gitmeye başlar. Ancak Grand Line’a girmek çok zor, Grand Line’da canlı kalabilmek imkansızdır.

Kahramanımız Monkey D. Luffy’nin rüyası, Korsan Kral olmak ve One Piece denen kimsenin bilmediği, görmediği hazineyi ele geçirmektir. Shanks adlı güçlü bir korsandan ilham alarak küçüklüğünden beri hep korsan olmak isteyen Luffy, kazara bir şeytan meyvası yemiştir. Şeytan meyvası yiyenlere çok üstün güçler sağlamaktadır ancak bu güçlerin bedeli asla yüzememektir. Luffy’nin yediği meyva onu bir lastik çocuğa çevirir. Bu olaydan yıllar sonra Luffy denize açılır. Yolculuğu sırasında tayfasını toplayacak ve One Piece’i bulmak için Grand Line’da birbirinden tehlikeli maceralara atılacaktır.[/i]

-Divxplanet

Dünyanın en iyi anime/mangasıdır bana göre, 5-6 yıldır güncel bir şekilde mangasını takip ederim. Biraz uzun olsa da uzun olduğu için memnun edicektir, zira ne kadar çok olursa o kadar çok izlemek istiyiceğiniz bir seri. Biraz klasikleşmiş, popüler olduğundan önyargılı olunsa da dediğim gibi, bana göre en iyi anime/manga One Piece’dir.

Benimde çok severek takip ettiğim bir anime.Kendini sıkmadan izlettirebiliyor bunca senedir devam etmesine rağmen.

animeyi veya mangayı takip eden var mı ? :smiley: bu aralar fena sardım :smiley:

mangayı bıraktım anımenın hastasıyım

ben de animeciyim ama manga takip etmeyince oradan buradan spoiler yiyorum.madem spoiler yiyorum manga okuyayım dedim :smiley:

SÜPERDİR BU MANGA SERİSİ.

Bir ara başlamayı düşündüm ve 1.bölümünü izledim sonra bölüm sayısını görünce bir daha açmamak üzere kapattım :slight_smile:

izlesen pışmanlık duymazsın

Bolum sayısı fazla :frowning:

değil. o zamanınkilere göre kısa. hajime no ippoyu biliyor musun

ya arada filler lar tamamda normal arclar ı ızlemek paha bıcılemez heleki marineford arc ını 1 gunde bıtırdıydım ben. @ichigo sen ne diyosun bu konu hakkında?

enelin kimseyi öldürememesi ve mihawkın kendisinden uzun kılıcı yerle 90 derece açı yapacak şekilde çıkarması diyorum ve susuyorum.

aynen ayda yılda anca birileri ölüyo onlarda sağlam iz bırakıyolar ama mihawk bi başkadır.