One Tree Hill

#1

İlk ve tek dizimdir. Üstüne tanımam. Peyton&Lucas aşkı gibisini de görmedim. Leyton kısaca. Onların diziden ayrılması gerçekten çok kötü oldu. Küçük Lucas James ise benim miniğiim.

[color=red]ONE TREE HILL

[b]One Tree Hill’in yeni sezonunda, kasabayı terk eden Peyton ve Lucas’ın yerini dolduran üç yeni karakterle tanışıyoruz. Yeni bölümler her Cuma 21:00’de Cnbc-e’de.

Gençlik dizileri arasında kendine özgü bir yeri olan One Tree Hill, küçük bir kasabada yaşayan bir grup eski dostun hayatın getirdikleriyle baş etme macerasını ekrana taşıyor. Henüz lisedeyken tanıdığımız, bugün birer yetişkin olan Tree Hill gençlerini vazgeçilmez kılan en büyük etken, türlü engellerden geçip yine de ayakta kalan dostluklarıyla nefes almaları.
Geçen sezon finalinde bebeklerini alıp yollara düşen Peyton ve Lucas’a veda etmiştik. Ana karakterlerini kaybeden One Tree Hill senaristleri, yeni sezonda kan kaybı yaşamamak için bütün önlemleri almış gibi görünüyor. Brooke ve Julian’ın taze aşkı ile Haley ve Nathan’ın evlilik sorunları üzerine, Haley’nin ablası Quinn, Nathan’ın menajeri Clay ve Brooke’un birlikte çalıştığı ünlü model Alex’in yan öykülerine de tanık olacağız.
[/b]

#2

Buda çok güzel diziydi cnbs-e kaldırdı yayından sağolsun sonra takip edemedim bitti mi noldu bilmiyorum

#3

Başyapıt :slight_smile: her gencin izlemesi lazım:)

#4

Herkesin kendinden bi parça bulabileceği eğlenerek izleyebileceği çok sağlam bi gençlik dizisi son sezonlara doğru birazcık ana konudan sapılsada izlenmesi gereken gençlik dizileri arasında ön sıralarda yer alır derim :slight_smile:

#5

Bitmedi , yayında kalktı sanırım. 9.sezonunda şuan da ve bende Peyton ve Lucas gibi en baş kahramanların diziden çıkması üzerine izlemeyi bir süreliğine bırakmıştım. Şimdi yine başladım , biraz sıkmaya başladı.

#6

harika başladı 3. sezonda zirveye çıktı 6. sezon da leyton çifti çıkınca takip etmeyi bırakmıştım 9.sezonu gördüyse gene iyi.

#7

Bir kaç ay önce final yaptı.Bence fenada bitti sayılmaz biraz gerilim yaptılar son sezon seyir keyfi iyiydi ayrıca Leyton eksikliği dışında final iyiydi ne kadar klasik olsada beni memnun etti şahsen.

#8

İyi bitmesine sevindim çünkü ses getirmiş bir yapım sonu felaketde olabilirdi

#9

aynen yabancı dizi olarak ilk izlediğim dizi zaten ondan sonra hemen hemen bütün yabancı dizileri izlemeye başladım :smiley: