Önemli bir konu varda

Arkadaşlar aslında yeniyim.Ve cidden nerdeyse hiç foruma kaydolmadım.İmza konusunda çok gıcık oldum.Bu imza nasıl atılıyor bi anlatın Allah aşkına :frowning:

Kullanıcı Paneli > Sağ altta Profilim Seçeneklerinden İmzamı Değiştir Seçeneği…
bi resim mi yükleyeceksin imzana?

Evet bir resim yükleyeceğim.Aynı senin gibi,ama ben Arryn yükleyeceğim. Ve teşekkürler deniyorum hemen.

şimdi resimse eğer bekle, resmi upload edip forum linki alman gerekiyor? onu yapmayı biliyor musun?

Galiba hayır. :frowning:

15’den fazla yorum yapınca imza değiştir diye bir buton açılıcak kullanıcı panelinde o zaman değiştirebilirsin/ekleyebilirsin

Biliyorum şu an açıldı ama teşekkürler yeniden sana da. :slight_smile:

http://www.hizliresim.com/ buradan link alabilirsin orda önce dosya seç seçeneği var resmini dosyalar arasından bulduktan sonra şimdi yükle seçeneğine tıkla sonra bikaç link açılıcak açılanlardan forumlar yazanı kopyala imza bölümüne ama başında ve sonunda sadece [img] kodları kalsın, ilkinde yapamazsan haber ver

Tamam.

www.imgur.com bu adrese resmini upload et, kodları arasına linki yapıştır. İmzayı ortalamak için [.align=center] sağa yatırmak içinse [.align=right] kodlarını kullanabilirsin. (Noktalar olmadan)

Yaptım galiba @Sinister

eheh evet olmuş, resim çok büyük dersen traşlayıp da koyabilirsin veya forumda imza hazırlayan arkadaşlardan da rica edip sana ayarlayabilirler =)

Teşekkürler :slight_smile: İmza hazırlayan arkadaşlara hürmetler,saygılar :smiley:

geçici olarak şunlardan birini de kullanabilirsin…

Üstteki,benim Önemli Dosyalar adlı 3 cilt(:D)lik dosyalarımda vardı.Ama o kadar çoklar ki bulamadım.Cansın kansın :slight_smile:

al sana imza :smile:

http://forum.gameofthronestr.com/konu-imza-atolyesi-imza-istekleri-yapilir.html

şurdan şu arkadaşımızın çalışmalarına göz at ordan da istek yapabilirsin, imza konusu tamamdır… =))

Aşık olduğum 3 hane var; Martell,Arryn ve Tywin ve Cersei gibi israflar bile olsa Jaime ve Tyrion reyiz için sevdiğim Lannister’lar. Bu üçlü birleşeydi eyiydi .

Onu buralarda bulamazsın marlboro vereyim ? o_O

L&M daha iyi birkere hıh _ Gerekirse Martin’i esir alıcam.Deli adam,zaten Metallica hayranı.Kesin öldürcek canım karakterleri :frowning: